Na te znaki zodiaku nów księżyca ma szczególny wpływ. Już jutro czekają ich wielkie zmiany

"Księżyc w nowiu" to nie tylko tytuł książki z popularnej sagi, ale i realne zjawisko, które już jutro pojawi się na niebie. Nie jest bez znaczenia, jeśli chodzi o nasze samopoczucie. Niektóre znaki zodiaku odczują bowiem nów księżyca w sposób szczególny.

Nów księżyca według definicji jest zjawiskiem astronomicznym, które dzieje się gdy Księżyc znajduje się między Słońcem a Ziemią, czyli jest w koniunkcji ze Słońcem, patrząc z Ziemi. W tej pozycji cała strona Księżyca widoczna z Ziemi jest w cieniu, wobec czego Księżyc nie jest widoczny gołym okiem. Dokładnie to zadzieje się już jutro, czyli 28.08 na niebie. Jak wpłynie to na nasze życie?

Zobacz wideo Zaćmienie Słońca nad Chile. Widok, który zapiera dech Wybierz serwis

Lipcowy nów Księżyca to szczególny czas dla Lwa. Dlaczego?

Zodiakalne Lwy rodzą się w lipcu, a lipcowy nów Księżyca nazywany jest potocznie "nowiem Księżyca w Lwie". To dlatego, że istnieje szczególne powiązanie między nowiem, a ważnym w astrologii wydarzeniem, które nadchodzi 8 Sierpnia i nosi nazwę "Bramy Lwa". Lwy mają wtedy szansę na wyjątkowe połączenie swojej duszy z kosmosem, a dokładniej z Syriuszem. Jeśli w lipcu, a szczególnie 28.07 odpowiednio uspokoją swoje myśli, wytężą umysł i skupią się na tym, jaka przyszłość ich czeka- odnajdą odpowiedź w gwiazdach, a ten rok będzie dla nich wyjątkowo pomyślny. 

Edyta Herbuś "Olśniewająco piękna" Edyta Herbuś robi furorę w tej sukience

Nów Księżyca 2022 ważny nie tylko dla Lwów. Jakie znaki mogą zbliżyć się z kosmosem?

W czasie między nowiem Księżyca a otwarciem Bramy Lwa inne znaki zodiaku również mogą wiele zyskać. Ta wyjątkowa sytuacja na niebie jest bowiem przez wielu specjalistów z dziedziny metafizyki odczytywana, jako czas wielkich zmian. Znaki zodiaku, które mają powiązania z Lwem, czyli np. Baran i Panna powinny otworzyć się na to co nowe, pozostawiając przeszłość daleko za sobą. Lipiec może wydawać się dla nich miesiącem nerwowym, pełnym napięć i trosk. Powinny nabrać nieco spokoju, oczyścić swoją aurę i swoją postawą pokazać gotowość na to, co nadejdzie. Jeśli zmiany nadejdą- najprawdopodobniej będą duże i bardzo znaczące. W większości- z wieloma korzyściami.

Więcej o: