Agata Rubik pozuje z mężem: "Życie jest piękne". Internauta: "Szczególnie z zasobnym portfelem"

Agata Rubik podzieliła się na Instagramie kolejnym kadrem z wakacji na Hawajach. - Życie jest piękne - napisała pozując z mężem. - Szczególnie z zasobnym portfelem, nie czarujmy się. Bez tego nie byłoby nic - skomentowała jedna z osób. Co na to żona Piotra Rubika?
Zobacz wideo Jak wakacje spędzają polskie gwiazdy?

Agata Rubik aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i zdobywa w sieci coraz większą popularność. Aktualnie jej profil śledzi ponad 160 tys. internautek oraz internautów, ale jej dystans, poczucie humoru, szczerość oraz naturalność, które pokazuje w sieci sprawiają, że liczba obserwujących ją osób stale rośnie. 

Agata Rubik pokazała wakacyjne zdjęcie z mężem. "Uwielbiam ze względu na tę naturalność i zwyczajność bez gwiazdorzenia"

Agata i Piotr Rubik z córkami spędzają wakacje na Hawajach. Agata Rubik na swoim instagramowym profilu chętnie relacjonuje rodzinną podróż, publikując różne zdjęcia oraz filmiki. Ostatnio podzieliła się fotografią, na której zapozowała z mężem. - Życie jest piękne, zwłaszcza pod różową parasolką i z odpowiednim stężeniem witaminy D3 we krwi - napisała.

Szczególnie z zasobnym portfelem, nie czarujmy się. Bez tego nie byłoby nic

- skomentowała jedna z osób.

Więcej optymizmu

- odpowiedziała Agata Rubik.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy:

Życie jest piękne... Przy boku ukochanej osoby
Wyglądacie cudownie
Życie jest piękne w każdym miejscu i z każdym stężeniem vit d3, gdy się ma przy boku osobę, którą się kocha...
Super z Was para, uwielbiam śledzić Wasze profile głównie ze względu na tę naturalność i "zwyczajność" bez gwiazdorzenia i udawania kogoś kim się nie jest
Moja NAJ para <3 Agata, i jaki super wakacyjny look
Jesteście świetni ludzie
Piękne słowa i zdjęcia super, bardzo Was lubię oglądać, jesteście naturalnie w tym, co robicie, a teraz to niemałe wyzwanie

- czytamy.

Więcej o: