Monika Mrozowska zachwyca figurą po czterech porodach. "Bogini, można się zakochać"

Monika Mrozowska przebywa obecnie na wakacjach w Hiszpanii. Wciąż pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie umieszcza relacje z urlopu. Jedno ze zdjęć szczególnie przykuło uwagę fanów, gdyż aktorka ma na nim na sobie tylko dół od bikini.

Rola Majki w popularnym serialu "Rodzina zastępcza" zapewniła Monice Mrozowskiej sympatię milionów widzów. Choć wystąpiła później jeszcze w kilku produkcjach, to rola nastoletniej córki Kwiatkowskich najbardziej zapadła Polakom w pamięć. Obecnie 42-latka jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym aktorka chętnie dzieli się w sieci. Jej profil na Instagramie śledzi już 174 tysiące osób. Ostatnio swoim fanom relacjonuje na nim wakacje, na które udała się do Hiszpanii. 

Małgorzata Kożuchowska Spodnie Małgorzaty Kożuchowskiej optycznie wydłużają nogi! Podobne są za 39 zł

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Monika Mrozowska topless. Ta fotografia wzbudziła uwagę jej obserwatorów

Punta Paloma to położone najbliżej Afryki europejskie miasteczko, znajdujące się w Hiszpanii. Właśnie na jednej z tamtejszych plaż przebywa obecnie Monika Mrozowska. Joga przy zachodzie słońca, spanie w bagażniku auta nad brzegiem morza — tak aktorka spędza urlop, co widzimy na zdjęciach i relacjach umieszczanych na Instagramie. 

Jedna z fotografii szczególnie przykuła uwagę fanów. 42-latka zapozowała na nim bowiem jedynie w dole od bikini i wykąpana w glinkach, które "odmładzają o kilka lat", jak zażartowała na InstaStory. 

 

ak wiele może zdziałać makijaż? Te kobiety zmieniły się nie do poznania Jak wiele może zdziałać makijaż? Te kobiety zmieniły się nie do poznania

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy 

Oczywiście pod zdjęciem opublikowanym przez aktorkę, pojawiły się liczne komentarze. Wielu fanów było pod wrażeniem figury Mrozowskiej:

Mnie się tam bardzo podoba. Niech żyje wolność
Wow co za kobieta
Cały czas to samo świetne ciało. Najpiękniejsza aktorka w Polsce 
Sexy
No piękna jesteś
Bogini, można się zakochać
Według mnie nagość to naturalność. Uwielbiam Panią, tak trzymać
Więcej o: