Panna młoda zrobiła mężowi niespodziankę na weselu. Przesadziła? "Ojciec padł na zawał"

Ostatnio na TikToku pojawiło się nagranie z wesela, na którym uwieczniono niespodziankę dla pana młodego przygotowaną przez pannę młodą. Występ kobiety podzielił internautki oraz internautów: "Takie występy to raczej nie na weselu wśród mam, teściowej, ciotek i babci".
Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

TikTok to w ostatnim czasie jedna z popularniejszych platform internetowych. Filmiki, które się tam pojawiają, często stają się viralami i docierają do milionów internautek oraz internautów. TikTok to nie tylko kopalnia inspiracji, trików i różnych porad, lecz także historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. nagrania o tematyce ślubnej. 

Ludzie nie wierzą w ich miłość. 'Tutaj na pewno chodzi o kasę' Ludzie twierdzą, że jego dziewczyna jest dla niego za ładna. "Tutaj na pewno chodzi o kasę"

Podczas wesela panna młoda przygotowała niespodziankę panu młodemu. "Chyba imprezy pomyliła"

Ostatnio na jednym z tiktokowych profili pojawiło się wideo z wesela, które odbiło się w sieci szerokim echem. Uwieczniono na nim taniec panny młodej, który przygotowała dla pana młodego w ramach ślubnej niespodzianki. Wideo obejrzane zostało ponad 3,6 mln razy. Nie wszystkim się jednak spodobało...

Przez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali. Kwota zwala z nóg Przez trzy lata do skrzyni wrzucali po 5 zł. Teraz policzyli, ile zebrali

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, których zdania na temat takiego występu podczas wesela są podzielone:

Uważam, że takie występy to raczej nie na weselu wśród mam, teściowej, ciotek i babci...
Chyba imprezy pomyliła
Super to, ale czy tylko dla mnie taki trochę nie smak jeśli chodzi o miejsce i czas?
Mega taniec, ale średnio na wesele
Tylko czemu na przyjęciu, a nie tylko dla męża w domu...
Ojciec padł na zawał
Fajne, jak tancerka i najbliżsi wiedzą, co robi i jak, to kurczę czemu nie. Widać rodzina na luzie i fajnie
Sztos!!!
Babcia była w szoku. Ogólnie mega, ale nie dla wszystkich
Super
Matko bosko... nie wyobrażam sobie czegoś takiego na swoim weselu
Ale czad!
W obecności rodziny? Może później w pokoju hotelowym. Moja mama miałaby atak serca

- czytamy.

Więcej o: