Panna młoda wybrała nietypowe buty na ślub. Jej wybór zszokował internautów. "Połamałabym w nich kostki!"

Przyszła panna młoda postanowiła pochwalić się w sieci swoimi butami na ślub. Wybrała nietuzinkowy fason, który może zaskoczyć. Nietypowy model kosztował ją 100 funtów, ale był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyła. Niestety, internauci nie podzielają jej entuzjazmu.

TikTokerka, która nagrywa pod pseudonimem avitalnevies opublikowała wideo, na którym pokazuje swoje wymarzone buty ślubne. Otwiera paczkę i prezentuje model, którego jeszcze nie widzieliście! Ciężko znaleźć podobne, zwłaszcza że są na podwójnej platformie, którą pokryto perełkami...

Zobacz wideo Minimalistyczna stylizacja z oxfordami

Tiktokerka pokazała buty na ślub. Ich wygląd robi wrażenie

Na krótkim filmie obserwujemy, jak tiktokerka otwiera paczkę z butami. Jest wyraźnie podekscytowana i jak twierdzi, są to buty jej marzeń. Są białe- co nie dziwi, biorąc pod uwagę okazję, jednak to, co je wyróżnia to bardzo wysoka platforma i sznurowanie. Buty wyglądają na pierwszy rzut oka, jak sneakersy, lub "ugly shoes", czyli specjalny rodzaj butów, który zyskał popularność rok temu. Ośmiocentymetrową platformę pokrywają rzędy perełek i błyszczących kamyczków, a zamiast sznurówki jest półtransparentna wstążka. Buty całe się mienią, ale jak twierdzi panna młoda- nie wyglądają na drogie. Cena jest dosyć typowa, jak na buty na tak wyjątkową okazję. Kosztowały całe sto funtów. Zdaniem Tiktokerki są idealne do tańca i bardzo wygodne.

buty na ślubbuty na ślub Tiktok/avitalnevies

Justyna Mazur Mazur miesiąc po resekcji żołądka pokazała brzuch. "Podziwiam za odwagę"

Internautów zmartwił wybór panny młodej. Boją się o jej nogi!

Pomimo tego, że tiktokerka pokazała na wideo, jak porusza się w nowych butach i zapewniła, że są bardzo komfortowe, to w komentarzach nie brakowało słów troski. Wcześniej podkreśliła też, że ich najważniejszą zaletą jest fakt, że nie potknie się o długą sukienkę Padło jednak wiele porad, aby przemyślała ten wybór, ponieważ tak wysokie buty mogą stanowić dla niej duże zagrożenie. Jedna z obserwatorek napisała:

Znając moje szczęście, połamałabym w nich kostki...
Są super cool, ale proszę zastanów się jeszcze
Super, że masz buty swoich marzeń, ale co jeśli zabijesz się w najważniejszym dniu?

Jak obrywać pomidory? Pielęgnacyjny poradnik, który pomoże ci w pielęgnacji rośliny Jak często podlewać pomidory? Zadbaj o obfite i smaczne zbiory

Więcej o: