Liczba dopasowana do znaku zodiaku mówi wiele o człowieku. Jaka jest stworzona dla ciebie?

Numerologia i astrologia mają bardzo głęboki związek. Liczby odgrywają bardzo ważną rolę w życiu człowieka i często są związane z przesądami, religią i mitologią. Każdy z nas ma ulubiony numer, który może być taki sam jak nasz szczęśliwy. Jaka jest przypisana nam liczba, która odpowiada posiadanym cechom i osobowości?

Numerologia może być zabawnym sposobem na poznanie własnego ja. To jaki numer wybierzesz, może odzwierciedlać twoją osobowość. Jeśli go nie masz, możesz to łatwo obliczyć. Zsumuj swoją datę urodzin (dzień, miesiąc oraz rok). Pomoże Ci to odkryć twoją drogę życia.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Numer 1. Świetnie pasuje zodiakalnym lwom

Jeśli twoją ulubioną liczbą jest 1, oznacza to, że jesteś naturalnym, urodzonym liderem. Poprzez swój umysł szukasz niezależności i wolności. Masz determinację, która trzyma cię przy życiu. Jesteś ambitny i nie zadowalasz się niczym innym, jak tylko tym, co najlepsze. 

Numer 2. Najlepiej pasuje do raka i ryb

Wszystkie rzeczy występują w parach, jak słońce i księżyc, dzień i noc. Numer dwa reprezentuje obie strony monety. Jesteś cierpliwy i współpracujący. Możesz być niezwykle dyplomatyczny i taktowny. Masz tendencję do brzydzenia się konfliktem i unikania go w miarę możliwości.

Numer 3. Idealnie pasuje do strzelca i panny

Jesteś energiczny i towarzyski i masz silną wizję przyszłości. Masz zdolność do łatwego nawiązywania przyjaźni. Liczba trzy jest święta w wielu religiach i jest uważana za liczbę harmonii, mądrości i zrozumienia.

Numer 4. Najlepiej pasuje do byka i lwa

Masz wyjątkowo praktyczne podejście w życiu. Jesteś odpowiedzialny i niezawodny. Masz wielką wiarę i zaufanie do siebie i często potrafisz odróżnić dobro od zła. Słyniesz jako symbol stabilności. Posiadasz duży potencjał do osiągnięcia sukcesu.

Numer 5. Nadaje się dla bliźniąt i wagi

Jesteś poszukiwaczem przygód i wrażeń. Kochasz i cenisz swoją wolność. Czasami, możesz być niedojrzały, nieodpowiedzialny i impulsywny.

Numer 6. Pasuje do barana i wagi

Słyniesz z cierpliwości, miłego usposobienia i opiekuńczości. Na ogół masz wesołą osobowość. Jesteś również skłonny do bycia samowystarczalnym, ze względu na swoją wysoką moralność i ideały.

Liczba 7. Idealnie nadaje się dla ryb i panny

Ta liczba jest często uważana za liczbę mistyczną. Jesteś inteligentny i masz wielką głębię umysłową. Zazwyczaj masz bardzo wysokie IQ i to sprawia, że jesteś drażliwy i niecierpliwy wobec tych, którzy pozostają w tyle.

Liczba 8. Nadaje się dla koziorożca i wodnika

Nie polegasz na szczęściu, chcąc, osiągnąć sukces. Słyniesz z zaangażowania i determinacji, a kiedy już ustalisz swoje cele i ambicje, nic cię nie powstrzyma. Jesteś bardzo zrównoważony zarówno pod względem osobowości, jak i nastroju. Z tego powodu jesteś godny zaufania.

Liczba 9. Najlepiej nadaje się dla barana i skorpiona

Liczba dziewięć to liczba magii, mądrości i spełnienia. Jest to również koniec cyklu numerologicznego. Osoby, których ulubioną liczną jest 9, są praktyczne, hojne i wysoce zmotywowane. Zawsze starasz się osiągnąć najwyższy poziom, aby osiągnąć swoje cele.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: