Dominika Gwit wybrała aktywny wypoczynek. Fani biją brawo i komplementują: pięknie wyglądasz!

Dominika Gwit znów zaraża pozytywną energią, publikując kolejne zdjęcie na Instagramie. Roześmiana gwiazda pozuje przy kajaku, a fani obsypują ją komplementami! Aktywny wypoczynek przypadł im do gustu, docenili też wygląd aktorki.

Dominika Gwit regularnie relacjonuje na Instagramie swoje wakacyjne wyprawy. Niemal wszyscy widzieli już jej kąpiele w towarzystwie różowego flaminga, oraz wycieczki rowerowe. Aktywna, jak sama siebie nazwała- "wczasowiczka" nie zwalnia tempa i tym razem wsiada do kajaka! Fani docenili ten wybór.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit aktywnie spędza czas nad jeziorem. "Wczasowiczka"

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie z wyjazdu na Kaszuby. To nie pierwszy raz, kiedy aktorka wybiera polskie destynacje, stroniąc od zagranicznych kurortów. Znajome jeziora i rzeki są idealne do spływów kajakowych, a do takiego przygotowuje się aktorka. Na zdjęciu pozuje obok kajaka. Podpisała je słowem "wczasowiczka". Ma na sobie jednoczęściowy strój kąpielowy, cienkie beżowe spodnie, czapkę z daszkiem i okulary przeciwsłoneczne. Widać, że zadbała o odpowiedni strój na taką okoliczność.

 

Justyna Mazur Mazur miesiąc po resekcji żołądka pokazała brzuch. "Podziwiam za odwagę"

Dominika Gwit aktywnie spędza czas wolny. Fani komplementują i podziwiają

Dominika Gwit wybrała kajaki, a więc postawiła na aktywne spędzanie czasu. Pływając, można przecież podziwiać krajobrazy, a jednocześnie uprawiać sport i się opalać. Taka forma relaksu spodobała się fanom. Pod zdjęciem pojawiły się liczne wpisy pełne ciepłych słów i wiele emotek symbolizujących brawa.

Takie spędzanie czasu to ja rozumiem. You go girl!
Udanego kajakowania
Pieknie wygladasz
Super wczasowiczka!!!!

Fani doceniają Dominikę Gwit m.in. za pewność siebie i pozytywne podejście do życia. Gwiazda chętnie mówi o samoakceptacji, jej fotografie w sieci różnią się od tych, które zamieszczane są na wielu profilach popularnych influencerek. Cechują je naturalność i spontaniczność, a sama aktorka stanowi ogromną motywację dla obserwatorów i obserwatorek właśnie ze względu na swoje usposobienie. 

 
Więcej o: