Goli głowę, żeby zagrać na nosie mężowi. "To moje włosy i mogę z nimi robić, co chcę"

W serwisie Reddit wypłynęła ciekawa historia pewnej pary. Kobieta zgoliła głowę na łyso, aby udowodnić swoje racje. To jej sposób na dosadne pokazanie mężowi - czuję się ignorowana, ja powinnam decydować o sobie!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl  

Ogoliła głowę. Na przekór

W serwisie Reddit toczy się zagorzała dyskusja pod wątkiem zapoczątkowanym przez 25-latkę. Dziewczyna posługująca się Nickiem Throwawaymotherofone ogoliła głowę na łyso po tym, jak jej mąż zaczął decydować, jaką fryzurę wolno jej nosić.

Mężczyzna był stanowczy. Gdy partnerka chciała ściąć włosy – myślała o naprawdę krótkim cięciu, nazywanym pixie – kategorycznie jej tego zabronił. Kazał jej nosić długie włosy. Jeśli ma ochotę na zmianę uczesania, sugerował zapuszczenie włosów na jeszcze dłuższe, a nie ścinanie ich.

Powiedziałam mu, że chcę skrócić włosy, ponieważ upinanie ich latem staje się męczącym obowiązkiem.

- tłumaczy 25-latka.

Gdy mąż zabronił jej zmiany fryzury, postanowiła ogolić włosy.

Włosy do ramion poszły w zapomnienie

Do tej pory kobieta nosiła zawsze włosy do ramion. Marzyła o zmianie, odświeżeniu wizerunku. Ogolenie głowy to forma buntu. Po kilku kłótniach, miała po prostu dość. W tej chwili po tej spektakularnej metamorfozie jest zachwycona swoim nowym wyglądem. Przede wszystkim jest jej wygodnie.

To moje włosy i mogę z nimi robić, co chcę. Plus to tylko włosy

- dodała.

Zobacz wideo Margaret ścięła włosy i pofarbowała na rudo. Podzieliła się nagraniami z wizyty u fryzjera
Kiedy wróciłam do domu, mój mąż wyglądał na wyraźnie zdenerwowanego i zaczął mnie ignorować. Uważał, że powinnam wziąć jego zdanie pod uwagę, zamiast impulsywnie strzyc włosy

- podzieliła się z internautami.

W sieci zawrzało. Ale większość osób popiera jej decyzję:

Oczywiście, mąż może mieć preferencje, ale w końcu to ty masz ostatnie słowo. Ale teraz poradzisz sobie z konsekwencjami i miejmy nadzieję, że zrozumie to, o czym próbowałaś powiedzieć już dłuższy czas i może pójdziecie do przodu.
To twoje włosy. Jestem kobietą, która ma bardzo krótkie włosy i wcześniej też ogoliłam głowę. Jestem bardzo zmęczona obsesją mężczyzn na punkcie długich włosów. Naprawdę nie mogą dyktować długości cudzych włosów
Więcej o: