Pamiętacie Wojtusia z serialu "Rodzina zastępcza"? Dziś wygląda zupełnie inaczej! Co u niego słychać?

Choć swój filmowy debiut zaliczył już wcześniej, to Michał Włodarczyk sympatię widzów zaskarbił sobie rolą Wojtusia w popularnym serialu "Rodzina zastępcza". Obecnie aktor ma 26 lat i zmienił się nie do poznania.

Michał Włodarczyk po raz pierwszy na ekranie wystąpił w produkcji "Święta polskie", a w tym samym roku otrzymał angaż także do "Pensjonatu pod Różą". Jednak to dopiero rola Wojtusia w serialu obyczajowo-komediowym "Rodzina zastępcza plus" sprawiła, że widzowie go pokochali. 

 
Zobacz wideo Popkultura odc. 120

W rolę Wojtusia z "Rodziny Zastępczej" wcielił się jako 12-latek

Michał Włodarczyk przez 3 lata należał do obsady serialu. W 2007 roku dołączył do niej jako Wojtuś, przybrany syn Kwiatkowskich. Do domu serialowej Anki (Gabriela Kownacka) i Jacka (Piotr Fronczewski) trafił po tym, gdy wraz z siostrą Dorotą, w którą wcielała się Wiktoria Gąsiewska, zostali przyłapani przez Filipa (Sergiusz Żymełka) na kradzieży przetworów z piwnicy. Od razu zyskał sympatię milionów widzów. Rok później jako Stanisław Malec grał w serialu "Londyńczycy". 

Jak obecnie wygląda Michał Włodarczyk? Serialowy Wojtek ma już 26 lat 

Włodarczyk nie zaprzestał kariery aktorskiej i ukończył szkołę Lart studio w Krakowie. Ostatnie produkcje, w jakich można było go zobaczyć to "Mój dług" (2022), "Zachowaj spokój (2022) czy "Furioza" (2021). Aktorstwo nie jest natomiast jego jedyną pasją. 26-latek odnosi także sukcesy sportowe. Trenuje MMA, a w 2017 roku zajął II miejsce w Pucharze Polski. 

 

Jak obecnie wygląda serialowy Wojtek? Można zobaczyć na Instagramie. Z pewnością nie przypomina już chłopca z bujną blond fryzurą, którego zapamiętali miłośnicy "Rodziny zastępczej". Włodarczyk chętnie dzieli się z fanami w sieci zdjęciami ze swoich kolejnych zawodowych przedsięwzięć. 

 
 
Więcej o: