Oszczędna panna młoda sama upiekła tort na swój ślub. Efekt? "To jakiś żart"

Zorganizowanie ślubu i wesela wiąże się z ogromnymi kosztami. Nawet te skromne ceremonie mogą wymagać od pary młodej dużego wkładu finansowego. Pewna panna młoda postanowiła sporo zaoszczędzić. Samodzielnie przygotowała swój tort weselny. Wszystko nagrała na TikToku. Jaki był tego efekt? Oceńcie sami.

Organizacja wesela i ślubu to niemałe wyzwanie dla młodej pary. Borykać muszą się oni nie tylko z wieloma zadaniami, ale także z ogromnymi wydatkami, które z roku na rok rosną. Niestety branża ślubna wciąż rozkwita, a przedsiębiorcy często wykorzystują fakt organizacji tak wyjątkowego wydarzenia, zawyżając ceny swoich produktów. Pewna panna młoda postanowiła dużo zaoszczędzić na jednym z kosztowniejszych elementów ceremonii.

Zobacz wideo Modne pomysły na prezenty z kwiatów. Nie tylko flower box

Ta oszczędna panna młoda samodzielnie zrobiła tort weselny

Pewna panna młoda postanowiła pochwalić się na TikToku tym jak sama przygotowuje swój tort weselny na kilkanaście godzin przed ślubem. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt przyrządza go z gotowej mieszanki do ciast o nazwie Betty Crocker.

Tort DIY wykonany z gotowej mieszanki do ciast. Jak wykonała go panna młoda?

Kobieta, która postanowiła samodzielnie przygotować swój tort weselny, podzieliła prace na dwa etapy. Na nagranym przez nią filmiku widzimy jak w pierwszej kolejności dwa dni przed ceremonią piecze ona biszkopty z aż 5 pudełek gotowej mieszanki do ciast marki Betty Crocker. Zostają one przygotowane w dwóch rozmiarach, trzy mają około 20 cm a kolejne trzy 24 cm. Następnie zostają one dokładnie owinięte w folię spożywczą i schowane do lodówki.

Następny etap zaczął się o północy kilka godzin przed ceremonią. Panna młoda zaczyna obkładać biszkopty białą masą i je lukrować. Na koniec użyła kolorowej posypki a na samą górę wbiła dekoracyjny topper. Na koniec skomentowała swoją pracę słowami:

Oto i on! Jest taki uroczy

W komentarzach możemy znaleźć różne, reakcje jedni piszą:

To jakiś żart

Inni natomiast są innego zdania i komentują nagranie:

Kocham twój pomysł
Absolutnie uwielbiam ten tort weselny i pomysł o zaoszczędzaniu pieniędzy

Młoda para zaoszczędziła wiele pieniędzy

Mogłoby się wydawać, że tort nie stanowi tak wielkiego wydatku. Każdy, kto jednak tak myśli, nigdy nie zamawiał tortu ślubnego. Aktualnie ceny za 1 kg takiego wyrobu cukierniczego zamawianego u fachowca waha się od 80 do 100 zł. Jeżeli przyjęcie organizowane jest na około 100 osób, musimy być przygotowani na koszt nawet 1000 zł.

Więcej o: