Hit w Lidlu! Ten zestaw przyda się w każdym domu, jest elegancki i praktyczny. Podobne ma Ikea i Home&you

W sieci sklepów Lidl pojawiły się eleganckie i funkcjonalne zestawy, które znajdą zastosowanie w każdym domu, szczególnie podczas obiadów. Podobne komplety możemy kupić również w Ikei i Home&you.

Lidl coraz częściej zaskakuje swoich klientów atrakcyjnymi ofertami z różnych branż. Tym razem dyskont przygotował praktyczne, porcelanowe zestawy obiadowe, które z pewnością przydadzą się w każdej kuchni. Talerze i miski są zebrane w jednym komplecie, a ich cena jest bardzo kusząca. Podobne zestawy są do nabycia także w sklepach Ikea oraz Home&you. 

Zestawy obiadowe w Lidlu. Praktyczne i eleganckie 

Za porcelanowy zestaw obiadowy marki "Ernesto", który składa się z 18 elementów, w Lidlu zapłacimy 139,00 zł. Komplet posiada 6x talerzy płytkich, 6x talerzy głębokich oraz 6x miseczek. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach: klasycznym i wzbogaconym złotym zdobieniem. Pierwszy z nich bez obaw można myć w zmywarce, natomiast drugi należy czyścić tylko ręcznie. Naczynia są bardzo praktyczne i stylowe. 

zestaw obiadowyzestaw obiadowy screen lidl.pl

Ikea także sprzedaje komplety obiadowe. Aż 24 elementy 

W sieci Ikea również możemy nabyć funkcjonalne komplety obiadowe. Zestaw "Goddmidag" składa się z 24 części i kosztuje 149,00 zł. Znajdziemy w nim miski oraz płaskie i głębokie talerze w różnych rozmiarach. Zastawa stołowa jest łatwa w użyciu i doskonale sprawdzi się podczas każdej okazji - zarówno przy codziennym obiedzie, jak i wieczornym przyjęciu. 

zestaw obiadowyzestaw obiadowy ikea.com

Komplety obiadowe także w Home&you. Stylowe i użyteczne 

Ostatnią propozycją kompletów obiadowych jest zestaw 'Linel" z Home&you, który obecnie kosztuje 45,99 zł. Komplet składa się z filiżanki, kubka, miski, talerza obiadowego oraz deserowego. Produkt jest wykonany w biało czarnym wzorze, poszczególne elementy posiadają również złote obwódki. Naczynia nie są przeznaczone do używania w kuchence mikrofalowej oraz mycia w zmywarce. 

zestaw obiadowyzestaw obiadowy screen home-you.com

Więcej o: