Seksowna Julia Kamińska zapozowała w wannie. Fani nie mogą oderwać od niej wzorku! "Boska modelka", "hot"

Julia Kamińska zaskoczyła fanów. Na instagramowym profilu pojawiły się odważne zdjęcia z wanny, które wywołały lawinę komplementów w komentarzach. Aktorka, zachwyciła fanów swoją figurą, ale docenili także sam kunszt fotografii.

Julia Kamińska nie po raz pierwszy zaprezentowała się w skąpej stylizacji na Instagramie. Tak jak do tej pory, zachwyciła fanów swoją urodą i seksapilem. W najnowszym poście umieściła dwa zdjęcia, na których pozuje w wannie. Nie jest jednak naga, ma na sobie zmysłowe, koronkowe body. Pomimo powagi zdjęcia, optymistyczna celebrytka podpisała zdjęcie w oryginalny sposób, czym wyraźnie rozbawiła fanów. W komentarzach można przeczytać reakcje na żart, oraz niemal same komplementy.

Zobacz wideo Julia Kamińska skrytykowana za pokazanie biustu w akcji "Dekolt dla Białorusi". Komentuje: Mam do tego prawo. To świadome zagranie

Julia Kamińska w wannie. Aktorka zaprezentowała dwie ciekawe fotografie

Julia Kamińska na Instagramie pokazała dwie fotografie, na których pozuje w wannie. Aktorka ma na sobie czarne, koronkowe body, minimalistyczną biżuterię, a usta ma podkreślone czerwoną szminką. Patrzy bezpośrednio w obiektyw, pozując przy tym w ciekawy sposób. Co ciekawe, pomimo tego, że zdjęcie jest profesjonalne i poważne, celebrytka zamieściła do niego humorystyczny podpis.

Też kąpiecie się w ubraniach?

Niektórzy postanowili jej odpisać, kontynuując ten żart. 

Od razu mycie z praniem!
No ba! Codziennie!
Oczywiście! Kąpanie się nago… toż to by było oburzające!
Na studiach brałam prysznic w skarpetkach, bo nie miałyśmy z koleżanką pralki na mieszkaniu
 

Fani zachwyceni Kamińską w wannie! Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy

Zdjęcia wzbudziły ogromne zainteresowanie internautów. Komentarze pod postem to niemal same komplementy, w których zachwalana jest nie tylko uroda Julii, ale także jej sylwetka oraz same zdjęcia. Fani zauważyli, że celebrytka ma świetną figurę i talent do pozowania. Nazwali ją zawodową modelką.

Jaka sexy! Boska modelka!
Hot
Wspaniała figura!
Obłędne te foty
Toż to gorąco bije aż miło. Węgla nie trzeba.
Żyleta!
Więcej o: