Małgorzata Rozenek wykąpała się w sukience! Jej stylizacja zwala z nóg. "Wyglądasz jak milion dolców"

Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zadziwiać. Fani doskonale wiedzą, że słynie nie tylko z wyjątkowego wyczucia stylu, ale i dystansu do siebie. Tym razem połączyła obie te cechy i... zdradziła, że wskoczyła do basenu w sukience! Stylizacja zrobiła piorunujące wrażenie.

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w pięknej, wieczorowej sukni do ziemi. Kreacja ma tren i jest wykonana z brokatowego materiału w kolorze złota. Celebrytka w humorystycznym opisie zdradziła, że ta sama sukienka tego wieczora wylądowała w basenie!

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada o kłótni z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek-Majdan w wieczorowej kreacji. Jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie post ze zdjęciem, gdzie pozuje w mieniącej się kreacji wieczorowej. Ta sukienka przyciąga wzrok i bez wątpienia jest nietuzinkowa. To suknia bez rękawów, o obcisłym kroju z rozkloszowanym dołem. Świetnie podkreśla figurę i jest bardzo stylowa. Celebrytka dobrała do niej torebkę o oryginalnym kształcie. Przypomina ona bowiem... bombkę na choinkę. Rozenek-Majdan przyozdobiła suknię beżowym trenem i uzupełniła stylizację beżowymi sandałkami. Włosy związała w gładki, elegancki kucyk, który uwydatnił jej rozświetlający makijaż.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan wskoczyła w sukience do basenu! Co się wydarzyło?

Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryje dystansu do swojej osoby, co udowodniła licznymi wpisami i udziałem np. w programie "Ameryka Express", czy "Iron Majdan". Tym razem zwierzyła się fanom i fankom na Instagramie, jak potoczyły się jej losy na imprezie, na którą wybrała tę wyjątkową kreację. 

Kolejny niezwykły wieczór za nami, wspaniali ludzie, pyszne jedzenie i najlepszy DJ na świecie - DJShark, żeby wytłumaczyć Wam skalę szampańskiej zabawy- powiem tylko, że kąpanie się basenie w tej sukni z trenem było bardzo syrenim doświadczeniem 

-napisała.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozbawiła i zachwyciła fanów. Skomentowali jej post

Post Małgorzaty Rozenek-Majdan spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Fani komentowali stylizację celebrytki, ale i humorystyczną sytuację opisaną przez influencerkę.

Ależ suknia robi ogromne wrażenie
Obłędnie
Zjawiskowa suknia torebka i figura
Wyglądasz jak milion dolców!
Czyli było grubo, jak basen się zaliczyło :) takie wspomnienia są najlepsze
Więcej o: