Katarzyna Niezgoda pochwaliła się zdjęciem z imprezy. Bardzo się zmieniła

Katarzyna Niezgoda stała się znana jako partnerka Tomasza Kammela. Choć para już dawno nie jest razem, co jakiś czas kobieta publikuje zdjęcia w sieci i zawsze budzi olbrzymie poruszenie wśród internautów. Tym razem pokazała w mediach społecznościowych fotografię z imprezy, na której widzimy ją wraz z partnerem.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Zdobyła popularność jako partnerka Tomasza Kammela

Tomasz Kammel jest znanym i lubianym prezenterem. Katarzyna Niezgoda przez lata była jego życiową partnerką. Para rozstała się kilka lat temu i kobieta przestała pokazywać się na ściankach czy celebryckich imprezach. Bardzo rzadko robi wyjątek.

Jest za to aktywna w mediach społecznościowych. Ma wierną rzeszę followersów. Obserwuje ją ponad 16 tysięcy użytkowników. Za każdym razem, gdy uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje swoje życie prywatne w komentarzach pod postami dostaje dużo komplementów. Nie inaczej było i tym razem.

Metamorfoza Katarzyny Niezgody

Katarzyna Niezgoda nie jest związana z show-biznesem. Pracuje jako head hunterka.

Zajmuję się rekrutowaniem menedżerów na różne stanowiska – do korporacji i do prywatnych firm. Muszę znajdować najlepszych kandydatów i często przekonywać ich do tego, żeby zmienili pracę. To ludzie z dużymi sukcesami zawodowymi, pożądani w wielu miejscach. Przekonanie ich jest bardzo trudne

- opowiadała swego czasu w rozmowie z "Vivą!".

Internauci bardziej jednak niż karierą Katarzyny Niezgody interesują się jej metamorfozą. Kobieta schudła 30 kilogramów.

Zakodowałam sobie w głowie, że jestem gruba i cały czas o tym pamiętałam. Nawet jak bardzo schudłam już po studiach i byłam naprawdę szczupła, to ciągle odbierałam siebie jako grubą. To wpływało na moją psychikę i na świadomość mojego wyglądu. A jeżeli o czym zapomnieć się nie da, to doskwiera

- opowiadała szczerze w "Vivie!"

Do metamorfozy zachęcała ją i motywowała przyjaciółka. Gdy ważyła 120 kg, wzięła się za siebie i efekty widać na najnowszych zdjęciach. Kobieta schudła 30 kilogramów i wygląda świetnie! Zobaczcie najnowsze zdjęcie byłej partnerki Tomasza Kammela. Katarzyna Niezgoda opublikowała fotografię, na której widzimy ją wraz z nowym partnerem – Piotrem Markiewiczem.  

Katarzyna Niezgoda z partneremKatarzyna Niezgoda z partnerem Instagram @kasia.niezgoda

Więcej o: