Między nimi jest 37 lat różnicy. Teraz spodziewają się pierwszego dziecka

Cheryl McGregor i Quran McCain poznali się w pracy w jednej z sieci fast-foodów. Chłopak był wówczas nastolatkiem i z wybranką związał się osiem lat później, po przypadkowym spotkaniu. Para, którą dzieli 37 lat różnicy, w zeszłym roku wzięła ślub. Teraz, jak poinformowali na swoim profilu na TikToku, spodziewają się dziecka. Nie urodzi go jednak McGregor.

Duża różnica wieku w związku wydaje się problematyczna. Budzi wątpliwości zarówno postronnych obserwatorów, bliskich, jak i samej pary. Podobnie wyglądało to w przypadku 62-letniej Cheryl McGregor i 25-letniego Qurana McCain'a. Choć, jak przyznają, od początku czuli, że istnieje między nimi wyjątkowa więź, wzbraniali się przed podjęciem decyzji o byciu razem. Teraz twierdzą, że zupełnie niesłusznie. Od roku są szczęśliwym małżeństwem, a teraz spodziewają się potomka.

Od sieci fast-foodów do ślubnego kobierca

McGregor i McCain byli początkowo współpracownikami. Pracowali dla jednej z popularnych sieci fast-foodów. Chłopak miał wówczas zaledwie 15 lat, a kobieta - 52. Ich związek nie rozpoczął się jednak od razu. Łączyły ich tylko koleżeńskie relacje. Para spotkała się przypadkiem osiem lat później i, jak twierdzą, od początku czuli do siebie coś więcej. Przez wzgląd na dużą różnicę wieku starali się jednak ukrywać ten fakt i wzbraniali przed wejściem w poważną relację. W 2021 roku mimo obaw wzięli jednak ślub i dziś są szczęśliwym małżeństwem. Choć wiele osób patrząc na ich związek poprzez metrykę, ma obawy co do szczerości ich uczucia, w filmach publikowanych na swoim koncie na TikToku, @oliver6060, udowadniają, że wiek nie ma dla nich żadnego znaczenia. Dzielą się z widzami codziennością i przepisami na udany związek.

Dziecka nie urodzi 62-latka

Ciąża po 60. roku życia zagrażałaby zarówno zdrowiu dziecka, jak i kobiety, która miałaby już trudności w zostaniu matką. Cheryl McGregor marzyła jednak o założeniu rodziny i razem z mężem postanowiła skorzystać z usług surogatki. Poszukiwania osoby, która zgodziłaby się pomóc kontrowersyjnej parze, trwały wiele miesięcy. Ostatecznie się to udało i małżeństwo podzieliło się dobrą wiadomością na TikToku. Nagranie szybko stało się viralem i wywołało w internecie burzliwe dyskusje na temat macierzyństwa w tak dojrzałym wieku. Krytykowano także ponownie różnicę wieku pary. Mężczyzna postanowił się też celowo wizualnie "postarzyć", farbując włosy i zarost, by uniknąć niezręcznych pytań. Mimo to, McGregor i McCain mogli liczyć na życzliwość fanów, którzy cieszą się ich szczęściem.

Popularność pary na TikToku rośnie

Małżeństwo zgromadziło już ponad 3 miliony obserwujących i prawie 100 milionów polubień. Zaprzeczają, że decyzja o powiększeniu rodziny miała służyć wyłącznie powiększeniu zasięgów i tłumaczą, że podjęli ją już wiele miesięcy temu. Cheryl McGregor, która jest właścicielką konta, poza dzieleniem się codziennością swojego nietypowego związku, nie stroni też od poruszania trudnych, ale istotnych tematów. W przeszłości doświadczyła przemocy domowej, zmaga się też z zaburzeniami odżywiania. Relacja z McCainem pozwala jej odzyskać wiarę w siebie i na nowo cieszyć się życiem. Jak można przeczytać w opisie, chce dzielić się z obserwatorami pozytywnymi wibracjami.

Więcej o: