Aleksandra Żebrowska urodziła! Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka. "Wykapana mamusia"

Aleksandra Żebrowska urodziła. Wraz z aktorem Michałem Żebrowskim para od tej pory wychowuje już czwórkę dzieci. Wygląda na to, że ich trzej synowie doczekali się siostry, co można wnioskować po najnowszym zdjęciu zamieszczonym przez świeżo upieczoną mamę.

Aleksandra Żebrowska w lutym 2022 roku ogłosiła, że spodziewa się czwartego dziecka. Z radością relacjonowała na Instagramie przebieg ciąży, a wczoraj pokazała pierwsze zdjęcie z noworodkiem! Mama wygląda na bardzo szczęśliwą, a fani już próbują rozgryźć zagadkę, jakiej płci jest dziecko.

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska urodziła! Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem

Aleksandra Żebrowska chętnie publikowała zdjęcia z ciążowym brzuchem. Teraz przyszedł czas na zdjęcie tuż po porodzie, które wyraźnie rozczuliło internautów. Widzimy na nim influencerkę, która leży uśmiechnięta, tuląc do siebie noworodka. Zdjęcie podpisała emotikonkami serduszek.

 

Marcelina Zawadzka Strój kąpielowy Marceliny Zawadzkiej to hit! "Piękniej niż zwykle"

Aleksandra Żebrowska pokazała dziecko. Fani zastanawiają się, jaka jest płeć

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski mają już trzech synów: Franciszka (ur. 2010), Henryka (ur. 2013) i Feliksa (ur. 6 sierpnia 2020). Teraz wygląda na to, że para doczekała się córki. Chociaż oficjalnie nie potwierdzono tej informacji, to kierując się od lat przyjętymi stereotypami- różowa czapeczka jest typowa dla płci żeńskiej. W komentarzach trwają spekulacje:

Gratulacje Ola! Niech żyje różowy!
czapeczka różowa! dziewczynka!
córeczka??? Super!!
różowa czapeczka i coś mi mówi, że jest córeczka Ala?? Intuicja

Jak wyczyścić piekarnik bez szorowania? Tylko 1 zł! Tyle kosztuje najlepszy środek do czyszczenia piekarnika

Od innych gwiazd, ale też nieznanych obserwatorów i obserwatorek padły w stronę zarówno mamy, jak i taty dziecka również gromkie gratulacje:

Gratulacje dzielna mama i dzielna dzidzia, tata też zapewne był dzielny
Ale czad!!!! Wielkie wielkie graty! Od razu widać, że wykapana mamusia!

-pisali.

Jakiś czas temu, influencerka spytała swoich fanów o imię dla dziecka. W komentarzach padły poważne, ale i zabawne propozycje. Ciekawe, czy zasugerowała się którąś z nich.

 
Więcej o: