Koroniewska pozuje w bikini i mierzy się z hejtem. "Nie uważam, że to niesmaczne, a normalne"

Joanna Koroniewska jest jedną z osób publicznych, która nie boi pokazywać się na swoich profilach w mediach społecznościowych bez filtrów. Przez niestosowanie wszelkiego rodzaju upiększaczy gwiazda regularnie mierzy się również z pojawiającym się hejtem, szczególnie w komentarzach. Aktorka w swoim ostatnim poście na Instagramie po raz kolejny postanowiła się odnieść do jednego z komentarzy dotyczącego jej wizerunku, tym razem w bikini.

Osoby publiczne korzystające z wszelkiego rodzaju mediów społecznościowych zdają sobie sprawę z nieodłącznego elementu tych portali, czyli komentarzy dotyczących publikowanych tam treści. Od pewnego czasu z różnymi głosami pod zdjęciami na Instagramie walczy Joanna Koroniewska. Wraz z mężem regularnie pokazują swoje codzienne życie. Robią to w sposób naturalny, bez koloryzowania i odrealnienia.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska w bikini manifestuje na Instagramie

Pod ostatnim postem na Instagramie Joanny Koroniewskiej prezentującym aktorkę w bikini pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy, lecz nie tylko. Niektórzy internauci postanowili dać upust swoim frustracjom, pozostawiając słowa nasycone hejtem, co nie powinno mieć miejsca. Aktorka podkreśla, że krytyka jest dla niej ważna i liczy się z nią, o ile są to konstruktywne wiadomości. Często odpowiadała na przytyki, dotyczące jej sylwetki w stroju kąpielowym, starając się to robić z humorem i przekąsem. Ostatnio jednak Koroniewska zdecydowała odpowiedzieć internautce w nieco inny sposób.

Chodzi o komentarz, pod jednym z ostatnich wakacyjnych postów, a brzmiał on: 

W mediach społecznościowych tyle golizny, bikini, etc. Te filmiki zostają, a później twoje dzieci to oglądają. Jesteś śliczna, cieszysz się nowym lokum i jest super, ale gdzieś te granice się zacierają.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć:

Jestem, bo tak tutaj chodzę cały czas - tak tutaj gorąco - a moje dzieci widzą mnie nago, więc spokojnie - nie uważam, że to niesmaczne, a normalne.
 

Joanna Koroniewska dodała ważny wpis na Instagramie i daje do myślenia internautom

Aktorka postanowiła zamieścić na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis dotyczący uwag ze strony internautów odnośnie jej wizerunku i zachowania. Joanna Koroniewska dała w ten sposób powód do zastanowienia się dla wielu osób nad swoim myśleniem i postępowaniem w internecie i w życiu. Koroniewska szczególną uwagę zwróciła na osoby podkreślające jej wiek oraz rzeczy, które powinna oraz nie powinna robić. Tym razem chodzi o zasłanianie ciała, nawet na plaży.

Pareo czy t-shirt bardziej na miejscu i bardziej smaczne..." Serio?! Czy kiedy osiągasz pewien wiek naprawdę nie wypada być sobą bez względu na wszystkich i wszystko?!

Pod zamieszczonym przez aktorkę poście pojawiło się wiele słów wsparcia. Fani skomentowali jej wpis i podziękowali za bycie sobą, naturalność oraz szczerość.

Dokładnie... Żyj i daj żyć innym, dobrze powiedziane.
Pięknie napisane Obłęd figurka. Nośmy i się ubierajmy jak nam wygodnie, a nie oczami innych.
Ręce mi już opadają na tę nasza rzeczywistość. Pani Joasiu - super figura, piękne zdjęcie, głowa do góry i nie przejmujemy się opiniami osób, które zapewne tak nie wyglądają.
 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: