Córka Michała Wiśniewskiego pochwaliła się zdjęciem z ukochaną! Data coming outu nie jest przypadkowa

Córka Michała Wiśniewskiego jest w szczęśliwym związku. Potwierdziła spekulacje, które od pewnego czasu krążyły po sieci i dokonała coming outu w wyjątkowy dzień. Na Instastories opublikowała zdjęcie z ukochaną. Jak wygląda jej wybranka i dlaczego wybrała tę datę?

Michał Wiśniewski ma powód do dumy. Jego piątka dzieci rośnie "jak na drożdżach", a część z nich rozpoczęła już dorosłe życie. Jego najstarszy syn- Xavier wyprowadził się z domu i związał z siostrą Sebastiana Fabijańskiego. Jest bardzo utalentowany- tańczy, a przy okazji nagrywa utwory muzyczne i...współpracuje z ojcem. Jego najstarsza córka- Fabienne niedawno zdała maturę i dostała się na wymarzone studia artystyczne na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest również uzdolniona tanecznie i wraz z bratem tańczą w szkole u swojej mamy- Mandaryny. Jego dwie najmłodsze córki- Vivienne Vienna i Etiennette są uzdolnione muzycznie i już miały okazję nagrać pierwsze piosenki, oraz wystąpić na scenie ze znanym tatą. Teraz, jedna z nich pochwaliła się, że jest w szczęśliwym związku. Etiennette dokonała właśnie coming outu i opublikowała w social mediach zdjęcie z dziewczyną. 

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy [Popkultura Extra]

Córka Michała Wiśniewskiego ma dziewczynę! Etiennette dokonała coming outu

Eti- jak większość znajomych i rodzina ją nazywają, już jakiś czas temu zaciekawiła obserwatorów i obserwatorki w mediach społecznościowych. Na Instastories opublikowała zdjęcia z fotobudki, na których wymienia czułości z inną dziewczyną. Wówczas nie zdradziła jeszcze, kim jest dla niej bliska znajoma.

Etennette z dziewczynąEtennette z dziewczyną Eti Wiśniewska na Instagramie

Teraz, oficjalnie można uznać, że córka Wiśniewskiego i Świątczak jest w związku z kobietą. 15- letnia Etiennette Anna Wiśniewska na swoim Instastories dodała zdjęcie z tą samą dziewczyną, oznaczając międzynarodowy dzień dziewczyny (partnerki). Jak widać, data coming outu nie była przypadkowa. Następnie, pojawiło się kolejne zdjęcie, gdzie oznaczyła wybrankę. Wyglądają na naprawdę szczęśliwe.

EtiennetteEtiennette Instagram

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego. Kto jest najmłodszy, a kto najstarszy?

Michał Wiśniewski doczekał się aż piątki potomków, a obecnie ma pod swoją opieką również prawie już dorosłe dzieci swojej żony- Poli, które kobieta urodziła, będąc w związku z poprzednim partnerem. Najmłodszy syn piosenkarza- Falco Amadeus urodził się 9 stycznia 2021 roku i jest owocem miłości z obecną małżonką. Z poprzednią (trzecią) żoną Anną Świątczak doczekał się dwóch córek- najmłodsza to Vivienne Vienna, nieco starsza- Etiennette. Z drugą zaś żoną- Martą Wiśniewską wychowują dorosłych już Fabienne i Xaviera. Kiedy był w związku z czwartą żoną- Dominiką Tajner, wspólnie wychowywali jej syna Maksymiliana.

 
Więcej o: