Te niezwykle czułe znaki zodiaku uwielbiają być blisko innych. To idealni partnerzy i przyjaciele

Istnieją ludzie na tym świecie, którzy uwielbiają być blisko z innymi. Okazywać im swoje uczucia i troszczyć się o nich. Takie osoby charakteryzuje też jedna cecha, czyli niezwykła czułość. Wiemy które znaki zodiaku wyróżniają się pod tym względem.

Każda z nas marzy o partnerze, który będzie stale o nas dbał, troszczył się, okazywał uczucia i był po prostu blisko. Najczulsze znaki zodiaku są właśnie takimi osobami. Wyróżnić możemy ich trzy. Może ty lub twoja druga połówka jesteście jednym z nich?

Zobacz wideo Pączki, pączuszki, pączunie - okazuj im czułość nie tylko w Tłusty Czwartek!

Małgorzata KożuchowskaSukienka Małgorzaty Kożuchowskiej za 1200 zł. "Ten kolor rozjaśnia twarz"

Najbardziej czułe znaki zodiaku: dla Bliźniąt czułość pełni ważną rolę

Choć osoby spod znaku Bliźniąt mogą nie kojarzyć się nam z cechą czułości, ponieważ bywają samolubne i lubią dążyć do swoich celów, to jest zupełnie inaczej. Mimo tego, że często tłumią uczucia i z pozoru nie są czułe to gdy zaufają drugiej osobie, wszystko się zmienia.  Stają się "miłym barankiem" który tuli się i dba o swoją drugą połówkę. Osoby spod tego znaku potrzebują czułości i szukają w drugiej osobie oparcia. W tym samym czasie same stają na wysokości zadania i zaczynają być opoką dla partnera lub partnerki. Opiekują się podczas choroby i w chwilach smutku.

Ryby to jedne z najczulszych znaków zodiaku. Łatwo uzależniają się od innych

Niestety przez to, że Ryby są bardzo uczuciowe, bywają przez to naiwne i marzycielskie. Z tego samego powodu czasem zbyt łatwo uzależniają się od innych. Osoby te charakteryzują się także niezwykłą intuicją i empatią. Mają wrodzone poczucie sprawiedliwości i są bardzo czułe przez co, nie zgadzają się na krzywdę innych. Ich emocje także da się łatwo rozczytać, dzięki temu można zauważyć, że Ryby potrzebują poczucia bezpieczeństwa i czułości. Uwielbia być otoczona opieką, kontakt fizyczny jest dla niej równie ważny, co duchowy.

znaki zodiakuTe pracowite znaki zodiaku sukces mają zapisany w gwiazdach

Lwy zazwyczaj cenią sobie najbardziej wartości rodzinne. Ich czułość jest wyjątkowa

Najbardziej cenią sobie wartości rodzinne zodiakalne Lwy. To oni często dbają o bliskich, przekładając ich dobro nad swoje własne. Choć czasem gubią się w chęci posiadania kontroli nad wszystko to czułość pełni dla nich dużą rolę. W przypadku swoich dzieci mogą sprawiać wrażenie surowych, lecz jedynie dbają, aby obowiązki były wykonane. Jednak kiedy wreszcie odpoczną i zrzucą z siebie ciężar dnia codziennego, stają się czułe, delikatne i okazują miłość ponad wszystko.

Więcej o: