Marzena Rogalska pokazała posiłek. Zaskoczeni tym, co znalazło się na talerzu? "Na bogato!"

Marzena Rogalska pochwaliła się swoim śniadaniem. Imponujące dania wywołały niemałe poruszenie wśród fanów. W komentarzach padły słowa pełne uznania, ale i... zazdrości. Jakim posiłkiem rozpoczęła dzień prezenterka?

Marzena Rogalska pochwaliła się iście wakacyjnym śniadaniem. Dodała zdjęcie w towarzystwie słodkości, które pobudziły kubki smakowe jej obserwatorów i obserwatorek na Instagramie.

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Marzena Rogalska pokazała śniadanie. Co jadła?

Marzena Rogalska pochwaliła się "królewskim" śniadaniem, które składało się z aż trzech rodzajów gofrów! Na zdjęciu widzimy owocowe, z cukrem pudrem i z czekoladą, oraz bitą śmietaną. Celebrytka podpisała fotografię słowami:

Trzy przyjaciółeczki na śniadanku. Jako jedyna powiedziałam, że nie lubię gofrów. Potem zamówiłam trzy, bo nie mogłam się zdecydować który najbardziej chcę. Musiałam spróbować każdego, żeby rozpocząć nowy etap w moim życiu. Dobrego dnia i smacznej kawusi!
 

Fani zareagowali na śniadanie Marzeny Rogalskiej. "Na bogato!"

W komentarzach pojawiło się wiele słów "zazdrości". Oczywiście nie tej prawdziwej, ale fani, oraz fanki zdradzili, że ślinka pociekła im na widok tak suto zastawionego stołu. Czytamy m.in.:

O mniam mniam
Też bym zjadła
O Mamo! Cudowności! Smacznego choć pewnie nie ma co życzyć, bo na pierwszy rzut oka wiadomo, że pycha!
Smacznego! Ten jeden to za mnie Pani zjadła, bo ja na deficycie teraz
Szanuję to podejście - po cholerę wybierać, gdy można mieć wszystkie
ale dałaś czadu moim śliniankom

Niektórzy byli nawet nieco zgryźliwi. Odnieśli się do "paragonów grozy". 

Patrząc na ceny nad morzem, to "na bogato"

Marzena Rogalska na wakacjach. Nie tylko gofry są jej słabością

Smaczne gofry to nie jedyna pokusa, na którą zdecydowała się Marzena Rogalska podczas urlopu. Niedawno opublikowała post, w którym zdradziła, że jest wielką fanką kawy. Opublikowała zdjęcie przy stoliku, gdzie właśnie czeka na gorący napój. Widać, że fantastycznie spędza urlop.

 
Więcej o: