Macademian Girl twierdzi, że czaszki z jej sklepu mają zapobiegać nowotworom. "To jest legalne?"

Tamara Gonzalez Perea od jakiegoś czasu zajmuje się "soul coachingiem". Organizuje sesje i warsztaty z zakresu duchowości. Prowadzi także sklep internetowy. Po jej występie w ostatnim odcinku "Sprawy dla reportera" internauci zainteresowali się jego ofertą.

Od kilku dni w mediach głośno jest na temat ostatniego odcinka "Sprawy dla reportera". Pojawiła się w nim nauczycielka, która po przebytym udarze twierdzi, że czuje się jak robot bez duszy i ma problem z wykonaniem podstawowych czynności.

Zobacz wideo TVP Info prowokuje Tuska

Macademian Girl w "Sprawie dla reportera"

W programie wystąpiła Tamara Gonzalez Perea - blogerka modowa znana jako Macademian Girl. Okazuje się, że obecnie zajmuje się już czymś innym. - Jestem na co dzień terapeutką ustawień systemowych, praktykiem totalnej biologii, soul coachem i terapeutką uzdrawiania dźwiękiem. Ale ja głęboko wierzę, że każdy z nas jest swoim własnym uzdrowicielem - powiedziała w programie TVP. Co ciekawe, do studia nagraniowego Gonzalez Perea nie przyszła z pustymi rękoma. Towarzyszyła jej rzeźbiona czaszka położona na blacie.

Czym teraz zajmuje się Macademian Girl? Kontrowersyjny sklep byłej blogerki modowej

Tamara Gonzalez Perea od jakiegoś czasu zajmuje się "soul coachingiem". Była blogerka modowa organizuje sesje i warsztaty z zakresu duchowości. Prowadzi także sklep internetowy Laparica. Są w nim dostępne m.in. ubrania, biżuteria, kadzidła.

 

Po emisji ostatniej "Sprawy dla reportera" internauci zainteresowali się sklepem byłej blogerki modowej. Ich uwagę przykuły przede wszystkim kryształowe czaszki. Najdroższe z nich możemy obecnie kupić za 850 złotych. Co ciekawe, właścicielka sklepu przekonuje, że mają one właściwości lecznicze. 

- Nierzadko czaszkę z zielonego kamienia yunnan nazywa się czaszką zdrowia i piękna, ponieważ łagodzi objawy stresu. Ma silne właściwości lecznicze. Działa oczyszczająco, wspomaga dobre samopoczucie. Uważa się również, że może zapobiegać występowaniu nowotworów - dowiadujemy się ze strony.

Opis produktu oburzył wiele osób. Kontrowersje wzbudziła zwłaszcza wzmianka o działaniu antynowotworowym. - Czy to jest w ogóle legalne? - możemy przeczytać pod postami w mediach społecznościowych. 

Musimy jednak wyraźnie zaznaczyć, że nie ma to nic wspólnego z medycyną. Poza tym bardzo dziwi nas fakt, że TVP promuje osoby zajmujące się ezoteryką i magią. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: