Babcia przejęła jego TikToka. Razem z wnuczkiem zdobyli 1,3 mln obserwujących

Jeden ze znanych twórców internetowych zaczął niedawno publikować na TikToku nagrania z udziałem swojej 90-letniej babci. Choć już wcześniej dzięki aktywnej działalności na YouTube i Instagramie zgromadził spore grono obserwujących, to właśnie filmiki babci z wnuczkiem rozczuliły użytkowników. W krótkim czasie udało im się przebić 1,3 mln obserwujących.

Jakub Postaremczak to 23-letni twórca internetowy. W sieci jest lepiej znany jako Kuba Post. Publikuje lifestyle'owe treści w serwisie YouTube, głównie o humorystycznym zabarwieniu. Ćwiczy też sporty walki, udziela się w galach Fame MMA i aktywnie prowadzi Instagrama. Ma za sobą również epizod w świecie modelingu. Największe zasięgi dało mu jednak zaproszenie do wspólnego nagrywania wyjątkowej bliskiej osoby. Choć wcześniej publikował filmy m.in. ze swoją dziewczyną, to jednak jego 90-letnią babcię pokochali internauci.

"Kochani, przejęłam TikToka"

Babcia Kuby pojawiała się epizodycznie w TikTokach twórcy już wcześniej. Od kiedy obserwujący zaczęli domagać się jej częstszego udziału, a filmiki oglądały setki tysięcy odbiorców, postanowił, by stała się główną postacią najnowszego kontentu. Kilkadziesiąt ostatnich TikToków to właśnie nagrania z jej osobą. Pojawiła się także na zdjęciu profilowym konta @kubapost, a w opisie znalazła się adnotacja: "więcej babci i mnie". Nic dziwnego - to dzięki niej w krótkim czasie Kuba przebił 1,3 mln obserwujących. "Dla babci wszystko!" - komentują użytkownicy pod nagraniem, na którym udaje, że włamała się na konto wnuczka.

Challenge, tańce i życie codzienne

Kuba i jego babcia nagrywają wspólnie cały przekrój materiałów: od challenge'ów i pranków, przez odgrywanie scenek, po tańce. Jednym z najpopularniejszych jest ten, w którym starają się na zmianę dolewać wodę do szklanki tak, by się nie wylała. Pozornie banalny pomysł stał się hitem TikToka. W wykonaniu babci i wnuczka przyciągnął 300 tys. widzów. Wygrana sprawiła kobiecie szczerą radość. "Nie spodziewałem się, że aż tak" - napisał Post w komentarzu pod nagraniem.

Choć niektórzy zarzucają, że udział starszej kobiety w TikTokach służy wyłącznie przyciągnięciu uwagi, widać, że oboje przede wszystkim dobrze się bawią. Stworzyli też humorystyczny teledysk do jednego z nowych kawałków Friza. Starają się promować samoakceptację i dobre relacje rodzinne.

W odpowiedzi na zarzuty pojawił się dziesięciosekundowy filmik. Podczas nagrania kobieta żartobliwie puszcza widzom oczko, nawiązując do setek komentarzy o treści "jeśli babcia jest zmuszana do nagrywania, niech mrugnie dwa razy". Pokazała tym samym dystans do całej zabawy, a także swojego szybkiego, internetowego sukcesu. Filmiki Kuby z babcią ukazują się regularnie na profilu @kubapost. Najnowszy ma zaledwie kilka godzin. Wszystko wskazuje więc na to, że widzowie będą mieć możliwość obserwować tę niezwykłą relację jeszcze przez dłuższy czas.

Więcej o: