Joanna Jabłczyńska pokazała swój taneczny talent na weselu. Fani "ależ tam iskry widać"

Joanna Jabłczyńska na Instagramie opublikowała interesujący filmik. Widzimy na nim, jak aktorka tańczy na weselu razem ze swoim mężem. Dało się zauważyć, że ma ona do tego talent a praktyka, jaką wyciągnęła z programu "Taniec z gwizdami" nie poszła w zapomnienie.

Wiele osób może kojarzyć Joanne Jabłczyńską głównie z roli w serialu "Na Wspólnej" jednak to nie jedyne przedsięwzięcie telewizyjne, w jakim wzięła udział. W trzeciej edycji programu "Tańca z Gwiazdami" zaprezentowała po raz pierwszy swój taneczny talent. Dziś postanowiła go ponownie przedstawić swoim fanom.

Joanna Jabłczyńska na weselu pokazała swój taneczny talent

Na Instagramie Joanna Jabłczyńska opublikowała w niedawnym czasie ciekawe nagranie. Widzimy na nim aktorkę wraz z jej mężem podczas zabawy na weselu. Para jest w swoich ruchach bardzo żywiołowa. Wykonują oni pokazowe figury obroty i nie tylko. Fani są zachwyceni zarówno jej tańcem jak i partnera:

Piękna Ona, piękny On, aż milo się ogląda
Ależ tam iskry widać
Mega. Widać, że kochacie tańczyć
Zobacz wideo Joanna Jabłczyńska na weselu pokazała swój taneczny talent. Fani "ależ tam iskry widać"

Nauka Joanny Jabłczyńskiej z "Tańcu z gwiazdami" nie poszła w zapomnienie

W trzeciej edycji "Tańca z gwiazdami" która odbyła się w 2015 roku to właśnie Joanna Jabłczyńska była typowana na zwyciężczynię tamtej edycji show. Razem z Piotrem Kiszką za każdym razem wypadała znakomicie. Niestety niespodziewanie, odpadła tuż przed półfinałem. Widać, że ma do tańca dryg a wszystko, czego nauczyła się podczas udziału produkcji, nie poszło w zapomnienie. W swoim ostatnim wpisie odniosła się do udziału w tym programie:

W „Tańcu z gwiazdami" to interesuje nas tylko miejsce w jury. Możemy nawet przyjąć opcje jednego krzesła na naszą dwójkę. Patrykowi można dać numery od 1 do 5 (a nawet podejrzewam, że do 3 by wystarczyło) a ja biorę od 6 do 10, a tak serio to dawno się tak nie wytańczyłam, co również potwierdzają liczne odciski na mych stopach.
Więcej o: