Kim byli wybrankowie Elżbiety Jaworowicz? Dziennikarka aż trzy razy wychodziła za mąż

Prowadząca "Sprawę dla reportera" rzadko ujawnia szczegóły na temat swojego życia prywatnego. Mało kto wie, że dziennikarka miała trzech mężów. Obecnie związana jest z pułkownikiem Eugeniuszem Mleczakiem, byłym rzecznikiem MON.

Sprawa dla reportera to autorski program interwencyjny Elżbiety Jaworowicz, emitowany premierowo na antenie TVP1 z przerwami od 1983 roku. Jego głównym celem jest interwencja w konfliktowych sprawach społecznych oraz potencjalne znalezienie rozwiązania trudnych sytuacji. W ostatnich latach program często wzbudza kontrowersje. Tak było na przykład po odcinku wyemitowanym 28 lipca 2022 roku. Pojawiła się w nim kobieta, która po przebytym udarze twierdzi, że czuje się jak robot bez duszy i ma problem z wykonaniem podstawowych czynności. Jednym z gości była Tamara Gonzalez Perea, znana bardziej jako Macademian Girl.

- Jestem na co dzień terapeutką ustawień systemowych, praktykiem totalnej biologii, soul coachem i terapeutką uzdrawiania dźwiękiem - wyznała. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:

Elżbieta Jaworowicz trzy razy wychodziła za mąż

Prowadząca program, Elżbieta Jaworowicz, rzadko ujawnia szczegóły na temat swojego życia prywatnego. Mało kto wie, że znana dziennikarka miała trzech mężów.

 

Elżbieta Jaworowicz przyszła na świat w 1946 roku w Nisku. Jest absolwentką filologii hebrajskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo w 1976 ukończyła zaoczne Wyższe Studium Zawodowe Realizacji Telewizyjnych Programów Dziennikarskich w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Do telewizji trafiła jeszcze w czasie studiów dzięki konkursowi organizowanemu przez Telewizyjny Ekran Młodych. 

Dziennikarka miała trzech mężów. O pierwszym z nich wiadomo niewiele. W niektórych źródłach możemy przeczytać, że był on przedsiębiorcą. Z kolei drugim mężem dziennikarki był kierowca rajdowy Lech Jaworowicz. 

Jaworowicz: Mam bliską osobę, którą kocham

Obecnym mężem dziennikarki jest pułkownik Eugeniusz Mleczak, były rzecznik MON. Co ciekawe, para zdecydowała się na ślub dopiero w 2010 roku po 15 latach związku. - Mam bliską osobę, którą kocham, która jest przyjacielem. Jest cudowny. Mocny i wrażliwy - powiedziała w jednym z wywiadów. 

Elżbieta Jaworowicz nie ma dzieci. Jak wyznała, jest to jedna z nielicznych rzeczy, jakich żałuje w życiu. - Żałuję, że nie było mi dane poznać smaku macierzyństwa. Myślę, że gdybym miała dziecko, moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny - powiedziała dziennikarka.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: