Jej dziadek nie mógł pojawić się na weselu. Wzruszający gest panny młodej

- Kocham dziadka z całego serca i cieszę się, że mogłam to dla niego zrobić - napisała Camryn Seifert pod swoim nagraniem na TikToku. Jej wzruszający gest opisały już także różne portale.

Camryn Seifert to influencerka, która niedawno wyszła za mąż. Niestety tuż przed ślubem otrzymała przykrą wiadomość. Okazało się, że jej ukochany dziadek Dean nie będzie mógł pojawić się na uroczystości z powodu problemów zdrowotnych. 

Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku

Wzruszający gest 

Zarówno dla Camryn, jak i dla jej dziadka było to bardzo trudne. Kobieta oraz jej mąż postanowili więc zrobić starszemu panu niespodziankę. - Kocham dziadka z całego serca i cieszę się, że mogłam to dla niego zrobić - napisała pod swoim nagraniem na TikToku. 

Camryn wiedziała, że jej dziadek bardzo chciał zobaczyć ją w białej sukni ślubnej. Postanowiła więc spełnić to marzenie. Ona i jej mąż ponownie założyli swoje ślubne kreacje i odwiedzili dziadka. Na nagraniu widzimy, że starszy pan był szczerze zaskoczony i wzruszony wizytą. 

"Jaki to piękny gest"

Państwo młodzi oraz dziadek Dean razem obejrzeli nagranie ze ślubu i wesela. Internautów wzruszyła przede wszystkim reakcja starszego pana na nagranie oraz na niespodziewaną wizytę Camryn i jej męża. 

Jaki to piękny gest wobec dziadka!
Wspaniała wnuczka!
To bardzo wzruszające, co zrobiliście

- czytamy w komentarzach pod nagraniami dziewczyny w mediach społecznościowych. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: