Aleksandra Żebrowska na sali porodowej żegna się z seksem. Fani "no bez przesady"

W miniony weekend Aleksandra i Michał Żebrowscy ponownie zostali rodzicami. Tym razem na świecie przywitali córeczkę. Na swoich profilach społecznościowych oboje już zdążyli pochwalić się pociechą i opublikowali kilka zdjęć. Na najnowszym z nich Ola Żebrowska pokazuje się chwilę przed porodem.

Ola Żebrowska już od dawna z rozbrajającą szczerością pokazuje swoim obserwatorom, jak wygląda ciąża i macierzyństwo. Niczego nie ukrywa i fani są jej za to wdzięczni. Razem z mężem, Michałem wychowują już trójkę chłopców: dwunastoletniego Franciszka, dziewięcioletniego Henryka i niespełna dwuletniego Feliksa. 30 lipca para przywitała na świecie córkę, czym oboje zdążyli się już pochwalić swoim fanom na Instagramie. Obserwatorzy wciąż gratulują świeżo upieczonym rodzicom, a Aleksandra Żebrowska nie przestaje pokazywać prawdy związanej z macierzyństwem.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio ma problem z założeniem majtek. "To tak?"

Szczera Aleksandra Żebrowska na najnowszym zdjęciu na Instagramie

Już od dawna Aleksandra Żebrowska pokazuje, że rzeczywistość związana z macierzyństwem bywa daleka od ideału. W przeciwieństwie do wielu innych instamam niczego nie ukrywa i nie udaje, że wszystko jest i zawsze będzie perfekcyjne. Dzięki szczerym wyznaniom zyskała już pokaźne grono fanów. Na najnowszym zdjęciu zrobionym na sali szpitalnej pokazała się chwilę przed porodem. I jak zawsze z dowcipem skomentowała swoją sytuację i problemy związane z porodem i połogiem.

Marzena Rogalska pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Fanki: 'Zdecydowanie teraz dużo młodziej' (zdjęcie ilustracyjne) Marzena Rogalska pokazała posiłek. Co znalazło się na talerzu? "Na bogato"

Żegnajcie seksie i ostre jedzenie - stwierdziła celebrytka.

Fani od razu zaczęli dziękować za szczerość i dzielić się swoimi propozycjami na podpis pod zdjęciem. Niektórzy pocieszali celebrytkę, wspominając, że to nie potrwa długo.

Aleksandra Żebrowska może urodzić lada dzień. Aleksandra Żebrowska urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka. "Wykapana mamusia"

Dziękuję za ten profil i to życie w realu
Brawo pani Olu. Jak zwykle cała prawda o życiu. Uwielbiam Panią niezmiennie za prawdę... i nie tylko.
Uwielbiam poczucie humoru i życzę cudowności
Noo bez przesady, tylko na trochę. Gratuluję jeszcze raz
Witajcie laktacjo i zarwane nocki
Goodbye sen&spokój&samotność
Ja bym napisała: Żegnajcie przespane noce
 
Więcej o: