Agata Rubik oburzona zachowaniem Polaków w samolocie. "Wstyd straszny"

Agata Rubik opisała swoje nieprzyjemne doświadczenia z podróży. - Szkoda, że tego nie widzicie, jak nasi rodacy kłócą się z obsługą samolotową o maski, czym wstrzymują wejście na pokład innych pasażerów i tym samym opóźniają wylot - napisała.

Agata Rubik od jakiegoś czasu aktywnie udziela się na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 161 tys. osób, z którymi żona Piotra Rubika regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Niedawno wraz z rodziną spędzała wakacje na Hawajach. 

Zobacz wideo Agata Rubik opowiada o dwóch dietach, które stosowała

Agata Rubik oburzona zachowaniem Polaków

W czasie podróży powrotnej do Polski rodzinę spotkała niemiła niespodzianka. Rubikowie lecieli do Warszawy samolotem linii Lufthansa. Co istotne, niemiecki przewoźnik nadal wymaga od pasażerów noszenia maseczek ochronnych w czasie podróży. Niestety powrót do domu utrudniali bojowo nastawieni rodacy, którzy sprzeciwiali się obowiązkowi zasłaniania nosa i ust. 

"Wstyd straszny"

Agata Rubik nie ukrywała oburzenia zaistniałą sytuacją. Z jej relacji wynika, że pasażerowie z Polski zachowywali bardzo niekulturalnie. Padały groźby i wyzwiska.

Agata Rubik oburzona zachowanie Polaków na lotniskuAgata Rubik oburzona zachowanie Polaków na lotnisku Instagrma.com//Agata Rubik

Lufthansa jako jedyna albo jedna z nielicznych nie zrezygnowała z obowiązku noszenia maski na pokładzie. I zaczyna się zabawa. Szkoda, że tego nie widzicie, jak nasi rodacy kłócą się z obsługą samolotową o maski, czym wstrzymują wejście na pokład innych pasażerów i tym samym opóźniają wylot

- napisała w relacji na Instagramie. - Wyżywają się na tych pracownikach, jakby to była ich wina. Wstyd straszny - podsumowała Rubik. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: