Doda na najnowszym zdjęciu po raz kolejny zaskoczyła fanów. "Ale świnia!"

Doda regularnie publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Tym razem postanowiła zapozować z nietypowym nowo poznanym znajomym. Fani nie kryli zachwytów i zaskoczenia.

Doda w showbiznesie istnieje od lat. Karierę rozpoczynała w zespole Virgin, ale sławę przyniósł jej udział w reality show "Bar". Charyzma, uroda, talent, kontrowersje i medialne związki Doroty Rabczewskiej sprawiły, że szybko trafiła na pierwsze strony gazet i pozostawała na nich na długo. Popularność utrzymuje do dziś. Jakiś czas temu przeszła sporą metamorfozę i jej wizerunek nieco złagodniał. Odkąd zaczęła aktywnie prowadzić konto na Instagramie, regularnie dzieli się z fanami przemyśleniami i momentami ze swojego życia. Jej profil obserwuje ponad 1,4 miliona osób. Tym razem postanowiła pokazać zdjęcie z nietypowym nowym znajomym.

Zobacz wideo Doda zmieniła fryzurę. Fani pomylili ją z Shakirą

Doda na najnowszym zdjęciu na Instagramie zapozowała z niespodziewanym gościem

Kilka dni temu Doda zaskoczyła fanów wyznaniem, że zmagała się z depresją.

Miałam ataki paniki, myśli samobójcze, włącznie z listem pożegnalnym, którego nigdy nie wysłałam, dzięki Bogu, do swoich fanów, bo po prostu w ostatniej chwili stwierdziłam, że sięgnę po pomoc.

Po dłuższej przerwie postanowiła wrócić do regularnego koncertowania. Rozpoczęła też pracę nad kolejną solową płytą, pierwszą od 10 lat. Jakiś czas temu ogłosiła też, że na antenie stacji Polsat wyemitowany zostanie reality show, w którym Doda będzie szukać… nowego partnera. "12 kroków do miłości" ma pojawić się na antenie jesienią. Informacje o programie sprawiły, że fani pod najnowszym zdjęciem piosenkarki zaczęli zastanawiać się, czy to może być nowy wybranek.

Dorota, widzę, że już spotkałaś swojego księcia
O, widzę nowy chłopak
Taki książę z bajki to najlepszy
Noooo powiem Ci, że towar znalazłaś gorący 

Niestety, okazuje się, że to tylko zwykła świnia, z którą postanowiła zapozować. Fani komplementowali zdjęcie i zachwycali się nie tylko Dodą, lecz także tym, jak uroczo wyglądają na zdjęciu.

To jest Twoje najsłodsze zdjęcie jakie widziałam
Ładne z Was Świnki
Kolejna świnia Ci się trafiła
Ale świnia
 
Więcej o: