Nowa fryzura Magdy Gessler zaskoczyła fanów. "Gdzie te piękne loki?", "wygląda Pani inaczej"

Magda Gessler postanowiła pochwalić się fanom zdjęciem z wypoczynku w urokliwym miejscu pełnym kwiatów. Co jednak bardziej niż widoki przykuwa na nim uwagę to jej nowa fryzura. Fani od razu zaczęli komentować wpis "wygląda Pani inaczej","gdzie te piękne loki, uroczej Pani?".

Magda Gessler znana jest przede wszystkim z prowadzonego programu "Kuchenne Rewolucje". Ponadto mogliśmy ją bliżej poznać jako jurorkę "MasterChefa" i "MasterChefa Juniora". W każdym z tych programów gwiazda występowała z burzą bujnych loków. W ostatnio opublikowanym wpisie coś się jednak zmieniło.

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Nowa Fryzura Magdy Gessler jest zaskoczeniem dla fanów. "Gdzie te piękne loki"

W ostatnim czasie na profilu Instagramowym Magdy Gessler pojawił się nowy wpis wraz z fotografią. Fani od razu zainteresowali się nową fryzurą restauratorki. Choć większość z nas kojarzy jej wizerunek z burzą blond loków, którą czasem aż ciężko okiełznać, to tym razem nie zobaczyliśmy ich na jej głowie. Zamiast tego pojawiły się długie delikatne fale. Nadają one więcej delikatności. Fani licznie komentują tę zmianę:

Pięknie
Wygląda Pani inaczej
Pięknie Pani wygląda
Gdzie te piękne loki, uroczej Pani?

Magda GesslerMagda Gessler Magda Gessler/Instagram.com

Magda Gessler i jej znak rozpoznawczy, czyli burza loków

Magda Gessler to 69-letnia gwiazda programu „Kuchenne rewolucje". Program ten prowadzi już od 2010 roku i to wtedy dała się szerzej poznać Polakom. Od 2012 roku natomiast występuje w roli jurorki w polskich edycjach programu „MasterChef". Magda Gessler jest znana ze swej surowości, pomysłowości i wybuchowego temperamentu. Co jednak wyróżnia ją najbardziej to jej wizerunek. Lubi wyraziste kolorach, charakterystyczne i oryginalne ubrania a na jej głowie do tej pory mogliśmy zawsze zobaczyć burzę blond loków.

Magda GesslerMagda Gessler Magda Gessler/Instagram.com

Magda Gessler miała kiedyś proste włosy

Na Instagramie Magdy Gessler możemy odszukać starą fotografię, na których restauratorka miała całkiem proste i dość krótkie jak na nią włosy. Taki wizerunek szokuje jeszcze bardziej niż obecna zmiana. Jak sama ją opisuje:

... to wiosna 2003 … ja tej stylizacji szczerze nie znoszę .. jest powtarzalna nudna mimo wesołej miny …. Achy moi kochani jesteście za ? Czy na nie jak ja? Hmmm

Magda GesslerMagda Gessler Magda Gessler/Instagram.com

Więcej o: