Ola Żebrowska żartobliwie opisuje obchód w szpitalu. "Stolec? Nie znam"

Aleksandra Żebrowska niedawno została mamą po raz czwarty. Na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie z córką, jednak uwagę internautów zdecydowanie bardziej przykuł opis, który dotyczył obchodu w szpitalu. Rozbawione internautki podzieliły się również swoimi wspomnieniami ze szpitalnych sal.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska są dumnymi rodzicami czwórki pociech. Kilka dni temu na świecie powitali córkę. Internauci są przyzwyczajeni do ich poczucia humoru i często wyczekują kolejnych publikacji w ich social mediach. Tym razem Ola Żebrowska postanowiła opisać pewną szpitalną anegdotkę, która rozbawiła internautki do łez. 

Zobacz wideo Mamy czas - odc. 2

"Czy pojawił się już stolec?"

W najnowszym wpisie na Instagramie świeżo upieczona mama przytoczyła rozmowę z lekarzem podczas obchodu. 

- Czy pojawił się już stolec?
- Tak! I to ogromny! Czarny, gęsty, lepki, nie mogłam domyć pupy!
- … u pani...
- A. #toniepaniedoktorze.

 - napisała. 

 

Ola ŻebrowskaAleksandra Żebrowska żegna się na sali porodowej. "no bez przesady"

Historia tak rozbawiła internautki, że te postanowiły podzielić się również swoimi historiami. 

-Stolec? Nie znam.
Byłam z córką w szpitalu- sala z rotawirusem, obchód, lekarz pyta ojca dziecka z łóżka obok: kupa była u dziecka? Ojciec: tak, lekarz: dobra? Ojciec: nie wiem, nie próbowałem.
Moja znajoma na to pytanie odpowiedziała, że był i przed chwilą wyszedł. Ma na nazwisko Golec i myślała, że doktor pyta o jej męża, który wyszedł chwilę przed zadanym pytaniem.

Inne z kolei pisały, że uwielbiają Żebrowską za jej poczucie humoru i że jest nie do podrobienia. Ktoś zwrócił także uwagę na sam wygląd gwiazdy, który odbiega od "internetowych poporodowych kanonów piękna". - "O nie, Pani Olu… Pani Olu-celebrytki mają już dzień po porodzie kaloryfery, a Pani nie ma kaloryfera… Ba! Pani ma brzuch zupełnie niecelebrycki tylko taki normalny poporodowy. Miałam taki sam i każda dziewczyna po porodzie, jaką znam, taki miała. Pani nie umie mieć brzucha z sali poporodowej po celebrycku! I chwała Pani za to! Może jeszcze będzie normalnie" - napisała jedna z jej obserwatorek. 

Doceniacie poczucie humoru gwiazdy? 

Aleksandra Żebrowska może urodzić lada dzień.Aleksandra Żebrowska urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka. "Wykapana mamusia"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: