Biały proszek na weselu. Filmik z panną młodą krąży w sieci

Nowoczesne wesela potrafią zaskakiwać. I to nie tylko starszych gości. Oburzeni bywają także młodsi biesiadnicy. Tak było na weselu, z którego nagranie krąży od kilku dni w sieci. Na filmiku widać, jak goście i państwo młodzi zażywali narkotyki.

Tradycyjne weselne są różne

Tradycje weselne zmieniają się. Na nowoczesnych weselach rzadko już zobaczymy tradycyjne oczepiny czy konkursy. Są oczywiście pewne nawiązania, jednak nie przypominają one zwyczajów sprzed jeszcze 30 czy 40 lat.

Nie odłącznym elementem wesela są oczywiście tańce, głośna muzyka, dobre jedzenie czy alkohol. Do tej ostatniej używki przyzwyczailiśmy się. Suto zastawiony stół, na którym wódka leje się strumieniami nikogo nie dziwi. To jednak nie jest jedyna używka, która pojawia się na weselach.

Zobacz wideo Błędy w makijażu ślubnym. Czego unikać, by wymarzony make-up nie okazał się katastrofą?

Szokujące nagranie z wesela

Tradycyjne weselne są różne. Inne w każdym kraju. Jednak to, co widzimy na nagraniu z wesela na Bałkanach szokuje i bardzo zastanawia. Filmik oburzył wielu internautów. Głównym bohaterem wideo jest mężczyzna, jeden z weselników, który wnosi na imprezę tacę z białym proszkiem. W jednym ręku trzyma flagę Serbii, w drugim – wydzielone porcje narkotyków. Od razu przykuwa uwagę innych. Goście zaczynają się częstować białym proszkiem.

Po swoją porcję ustawiają się nie tylko młodzi goście, lecz także osoby starsze. Na dodatek widzimy też pannę młodą, która zamierza dołączyć do biesiadników i zażyć narkotyki.

Całe wydarzenie było transmitowane na żywo w mediach społecznościowych. Jest to zadziwiające. Wydaje się, że weselnicy nie obawiali się konsekwencji prawnych wynikających z zażywania czy też posiadania białego proszku.

Więcej o: