Maja Bohosiewicz przeszła zaskakującą metamorfozę. "To najbardziej szalona rzecz, jaką dziś zobaczyłam"

Maja Bohosiewicz regularnie relacjonuje za pośrednictwem profilu na Instagramie zmiany zachodzące nie tylko w jej życiu, ale również wyglądzie. Jej poczynania śledzi już przeszło ponad 500 tysięcy obserwujących. Ostatnio zafundowała im sporo emocji. Aktorka zdecydowała się na poprawienie urody.

Zmiany to nieodłączny element życia każdego człowieka. Niektóre przychodzą same, a na inne się decydujemy. Maja Bohosiewicz należy do osób, które nie boją się podejmować odważnych decyzji. Ostatnio zamieszkała nawet w Dubaju, lecz zdążyła już wrócić do Polski. Teraz zdecydowała się na równie niemałe poprawienie swojego wyglądu, a dokładniej zafundowała sobie tatuaż na twarzy.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz intensywnie trenuje na sali ćwiczeń

Maja Bohosiewicz poprawiła urodę. Wybrała jeden z najpopularniejszych zabiegów u kosmetyczki

Aktorka znana jest z tego, że nie boi się zmian co do wizerunku. Wraz z początkiem roku przeszła na restrykcyjną dietę. Teraz postawiła na niewielki zabieg upiększający u kosmetyczki. Całość zrelacjonowała za pośrednictwem Instagrama. Maja Bohosiewicz postanowiła zrobić sobie sztuczne piegi. Plamki na twarzy, wykonała za pomocą popularnego, makijażu permanentnego. Koszt takiego zabiegu waha się od 500 do 1000 zł i nie jest on na całe życie. Efekt utrzymuje się przez około rok. Trzeba przyznać, że piegi dodają aktorce niesamowitego uroku.

Przyszłam zrobić sobie piegi. Zrobiłam już z miesiąc temu tak na próbę. (...) Bardzo mi się spodobały, a zrobiłam malutko i teraz będę robiła więcej
Zobacz wideo Maja Bohosiewicz poprawia urodę. Zrobiła sobie popularny tatuaż na twarzy

Reakcja fanów na metamorfozę Mai Bohosiewicz. Zdania są podzielone

Zmiany co do wizerunku popularnych osób rzadko kiedy obejdą się bez echa. Również w przypadku Mai Bohosiewicz obserwujący postanowili skomentować odważną metamorfozę gwiazdy. Wiele osób było zaskoczonych:

To chyba jest najbardziej szalona rzecz, jaka dziś zobaczyłam
Piegi są cudowne! Aż sama nad nimi myślę
Do twarzy Ci

Niektórzy jednak nie do końca zrozumieli celowość tejże zmiany:

Czasami sprawiasz wrażenie, że wciąż chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie, że nie akceptujesz siebie w pełni.
Jak Pan Kleks
O co chodzi z tymi piegami? Po co je robić
A po co to?

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: