Za piękne włosy księżnej Kate odpowiada jeden kosmetyk. Kupisz go w drogerii za 20 zł

Włosy księżnej Kate budzą podziw. Nienaganna fryzura żony księcia Williama to powód do zazdrości wielu kobiet. Wiadomo już, czemu monarchini zawdzięcza tak piękne włosy. Nie jest to sztab stylistów i fryzjerów! To jeden kosmetyk, który w każdej chwili może znaleźć się w twojej łazience.

Piękne włosy księżnej Kate

Włosy księżnej Kate budzą wiele emocji. W internecie można znaleźć wiele teorii na ich temat. Jedni twierdzą, że odpowiada za nie sztab stylistów, inni uważają, że… to peruka! Żadna z tych teorii nie jest jednak prawdziwa. Kate dba na co dzień o włosy sama. Od lat w ten sam sposób.

Włosy stały się niemal jej wizytówką. Doskonale wie, co zrobić, aby wyglądały nienagannie. Wspiera ją w tym jeden kosmetyk. Dość tani! Znajdziemy go w każdej drogerii czy aptece.

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Sekretny kosmetyk Kate

Za sekret włosów księżnej odpowiada olejek arganowy. Zdziwieni? My też byliśmy. To przecież produkt wcale nie z najwyższej półki. Olejek dostaniemy niemal w każdym supermarkecie, a na pewno w aptekach i drogeriach. Nie jest też drogi. Buteleczkę dobrej jakości olejku kupimy już za 20-30 złotych.

Księżna Kate olejek arganowy nakłada na włosy po każdym myciu. Dzięki temu są świetnie nawilżone i błyszczące. Olejek ma wiele cennych właściwości. Wzmacnia włosy i zapobiega wypadaniu. A zawarte w nim przeciwutleniacze docierają głęboko w strukturę włosów, to sprawia, że włosy są odbudowywane od środka. To doskonały środek do regenracji zniszczonych i suchych końcówek. Spróbujecie?

Więcej o: