To najbardziej rozrzutne znaki zodiaku. Wydają dużo pieniędzy i nie ominą żadnej wyprzedaży

Te znaki zodiaku nie wiedzą, co to znaczy oszczędzanie. Lubią wydawać pieniądze i nie ominą żadnej okazji na zakupy. Jesteście ciekawi, co wasz znak zodiaku mówi o waszym stosunku do pieniędzy? Sprawdźcie, czy wasz znak zodiaku znajduje się na tej liście.

Znaki zodiaku wiele mówią o naszej osobowości czy charakterze. Również o tym, w jaki sposób podchodzimy do oszczędzania i wydawania. Niektóre znaki zodiaku są bardziej skłonne do rozważnego dysponowania pieniędzmi, inne z kolei lekką ręką potrafią wydać większość z nich. Sprawdź, czy należysz do tych rozrzutnych.

Zobacz wideo Jak ochronić rośliny balkonowe przed chorobami grzybicznymi? Wypróbuj ekologiczny oprysk

Strzelec - najwięcej wydaje na przyjemności

Lubi pracować, ale jeszcze bardziej lubi wydawać zarobione pieniądze. Uwielbia zabawę, ale zarobki stara się jednak przeznaczać na rzeczy, które zapewniają mu jakieś doświadczenia. Z tego powodu najczęściej wydaje pieniądze na podróże czy wizyty w drogich restauracjach. Lubi też sprawiać przyjemność sobie i innym. Na zakupach kieruje się impulsem, dlatego musi uważać na wyprzedażach. Uwielbia rozmawiać o pieniądzach z innymi, choć sam miewa problem z rozsądnym dysponowaniem.

Marzena Rogalska pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Fanki: 'Zdecydowanie teraz dużo młodziej' (zdjęcie ilustracyjne) Marzena Rogalska pokazała posiłek. Co znalazło się na talerzu? "Na bogato"

Lew - jest wielkoduszny, ale ma też swoje słabości

Choć stara się rozsądnie i ostrożnie dysponować pieniędzmi, przeszkadza mu w tym jego hojność i wielkoduszność. Potrafi obsypać bliskich masą kosztownych prezentów i nie żałuje pieniędzy. Częściej też biorą kredyty, by móc zapewnić sobie upragnione zakupy. A to już może prowadzić do tarapatów. Najwięcej pieniędzy, poza prezentami, wydaje na eleganckie ubrania, prezenty czy wizyty u kosmetyczki, choć to nie jedyne jego słabości.

znaki zodiaku Odważne znaki zodiaku nie boją się wyzwań. Kochają dreszczyk emocji

Bliźnięta - mają trudną relację z pieniędzmi

Osoby spod tego znaku zodiaku mają prawdziwie dwoistą naturę. Nie omija to ich relacji z pieniędzmi. Z jednej strony chcą żyć oszczędnie i ograniczać wydatki, z drugiej zaś pod wpływem impulsu potrafią w sekundę wydać niebotyczną sumę na wymarzoną podróż, ubrania czy koncert ulubionego zespołu. Potrafią zaszaleć i chcą doświadczyć wszystkiego, co świat ma im do zaoferowania. Im szybciej, tym lepiej. Są jednak w stanie odłożyć pieniądze na to, co dla nich ważne, choć nie jest to łatwe. Prawdziwa nauka oszczędzania przychodzi im z czasem.

Ryby - chętnie pomagają i uwielbiają luksus

Uwielbiają luksus i piękne rzeczy. Z tego powodu na przyjemności potrafią wydać niemałą fortunę. Egzotyczne podróże czy piękne stroje to jednak nie wszystko. Ryby są bowiem bardzo hojne i dzielą się pieniędzmi z potrzebującymi. A to może oznaczać znaczne uszczuplenie majątku, choć wbrew pozorom, Ryby całkiem dobrze potrafią pilnować swoich pieniędzy.

Więcej o: