Małgorzata Rozenek w dopasowanej sukience. Fanka: Ta chudość już nie jest fajna

W ostatnim czasie Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła się mocno za treningi. Gwiazda regularnie ćwiczy pod okiem trenera personalnego. Jednak jak pokazują komentarze pod jednym z najnowszych postów prezenterki, nie wszystkim podoba się jej odchudzona sylwetka.

Małgorzata Rozenek-Majdan w tym roku po raz pierwszy pojechała na obóz, który od lat organizuje Anna Lewandowska. Prezenterka złapała tam sportowego bakcyla i po powrocie zaczęła regularnie trenować pod okiem trenera personalnego. Poza tym Rozenek-Majdan bardzo dba o dietę. Jakiś czas temu zdradziła, że całkowicie zrezygnowała z picia alkoholu. - Jest dewastatorem maksymalnym urody i zdrowia. Jest nosicielem dużej ilości pustych kalorii. [...] Z tego trzeba zrezygnować. Da się żyć bez "alko". Takie życie ma dużo lepszą jakość. Już nie mówiąc o tym, że jest taniej - powiedziała na nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Rozenek pokazała swój ogród:

Fanka: Piękne Pani schudła

Niedawno prezenterka na swoim Instagramie opublikowała nagranie, na którym widzimy ją wraz z synem i bratankiem. Cała trójka szykowała się na wycieczkę rowerową. Wiele osób zwróciło jednak uwagę na wygląd prezenterki. Rozenek-Majdan miała na sobie czarną, dopasowaną sukienkę, która doskonale podkreśliła jej figurę. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów. 

Pięknie Pani schudła! Podziwiam i gratuluję!
Ale figura!

- czytamy pod postem. Jednak nie wszystkim podoba się odchudzona sylwetka prezenterki. Na pytanie jednej z obserwatorek o to, ile teraz waży, inna odpisała: zdecydowanie za mało. - Ta chudość już nie jest fajna - napisała kolejna osoba. 

Zobaczcie, jak prezenterka wyglądała w dopasowanej sukience:

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: