Nowa fryzura Skrzyneckiej odejmuje lat. To cięcie pasuje nie tylko kobietom po 50-tce

Trwają nagrania do kolejnej, 17. już edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Dwoje z jurorów postanowiło podzielić się z fanami krótkim nagraniem zza kulis show. Widać na nim, że Katarzyna Skrzynecka postanowiła zmienić fryzurę.

Katarzyna Skrzynecka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i nagraniami ze swojego życia. Podobnie jak Michał Wiśniewski. Jurorzy show "Twoja twarz brzmi znajomo" postanowili podzielić się ze swoimi fanami krótkim nagraniem zza kulis. Skrzynecka pokazała się na nim w całkiem nowej fryzurze.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze na planie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Katarzyna Skrzynecka w nowej fryzurze na planie "Twoja twarz brzmi znajomo"

Katarzyna Skrzynecka to z całą pewnością oryginalna postać w rodzimym showbiznesie. Od lat gwiazda eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, zmieniając styl i fryzury. Loki czy proste włosy, rude czy blond, długie czy krótkie - prawdopodobnie miała już wszystkie. Jakiś czas temu postawiła na blond, zmieniając jedynie cięcie i ułożenie pasm. Tym razem postanowiła przejść letnią metamorfozę i po raz kolejny zmienić uczesanie. Na nagraniu z planu 17. edycji emitowanego w telewizji Polsat programu "Twoja twarz brzmi znajomo" pokazała się w nowej fryzurze. Skrzynecka ścięła włosy do ramion i zdecydowała się na prostą grzywkę, niczym Kleopatra w filmie z Elizabeth Taylor.

Na nagraniu gwieździe towarzyszy Michał Wiśniewski, wokalista znany z zespołu Ich Troje. I widać, że oboje świetnie się bawią na planie.

Nie żebyśmy się nudzili… ale mamy dystans do siebie. A wy? - napisał Wiśnia.

To już 17. edycja hitu stacji Polsat. Tym razem w roli jurorów zaprezentują się Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski i, po raz pierwszy, Robert Janowski. Skrzynecka od 8 lat jest jurorką w programie. Michał Wiśniewski pojawił się w show w 15. edycji. Program trafi na antenę jesienią 2022 roku. W tej edycji w roli uczestników wystąpią m.in. Michał Milowicz, Ewa Błachnio, Kasia Wilk czy Jakub Zdrójkowski, brat bliźniak Adama.

 
Więcej o: