Horoskop dzienny 20 sierpnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 20 sierpnia. Sobota to czas na regenerację, a może czekają Cię dodatkowe obowiązki. Sprawdź, co mówi Twój horoskop i dowiedz się, jak potoczy się najbliższa przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran 

Brak wiary we własne siły sprawi, że Baran będzie dziś snuł się po domu bez celu. Jednak około południa do Waszych drzwi zapuka ktoś, kto bardzo poprawi Wam humor. Baran musi uwierzyć, że jeden gorszy dzień nic nie zmienia.

Zobacz wideo Czysty ruszt, pięknie podane przekąski i szybko schłodzone napoje, czyli myki na sezon grillowy

Horoskop dzienny - Byk

Byk otrzyma dziś propozycję współpracy i zamiast odpoczywać będziecie się bić z myślami. Koniec końców decyzja przyjdzie do Was w najmniej spodziewanym momencie, jak zwykle intuicja zna odpowiedź. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zajmą się dziś swoimi sprawami. Przy okazji uda Wam się przemyśleć kilka tematów, które od dłuższego czasu nie dają Wam spokoju. Zanim podejmiecie decyzję, czasami warto zastanowić się dwa razy i poradzić kogoś, komu możecie zaufać. 

Z tymi osobami nie sposób dojść do porozumienia. Najbardziej kłótliwe znaki zodiakuNajbardziej kłótliwe znaki zodiaku

Horoskop dzienny - Rak

Rak jest winny komuś przysługę i właśnie dziś trzeba będzie spłacić dług. Dzień będzie pracowity, ale też bardzo produktywny, wieczorem czeka Was wesoła impreza podczas której, ktoś wpadnie Wam w oko

Horoskop dzienny - Lew

Lew otrzyma dziś wyjątkowy prezent, ktoś bardzo się postarał. Sobota zacznie się więc od niespodzianki, a potem będzie już tylko lepiej. Dzień będzie można uznać za udany, zapamiętacie go na dłużej. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna poczuje dziś spadek formy, zamiast napiętego grafiku lepszym rozwiązaniem będzie relaks w łóżku w towarzystwie ulubionego serialu. Warto dziś zebrać siły po to, aby w niedzielę ruszyć ku przygodzie. 

Horoskop dzienny - Waga

Waga porozmawia dziś z kimś bliskim, kto podniesie Was na duchu. Jakiś czas temu spotkała Was duża strata i teraz każde dobre słowo jest na wagę złota. To będzie bardzo nostalgiczny dzień, ale przyniesie Wam ukojenie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion poczuje dziś, że wszystko jest możliwe. Miłość i spokój ten duet będzie dziś dominował. Skorpion będzie mógł w końcu odetchnąć. To, co było złe, już dawno minęło i będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec stanie dziś przed ważnym wyzwaniem, ale Wasza misja zakończy się powodzeniem. Koniec końców uda Wam się dziś trochę odpocząć i zapomnieć o terminach i zobowiązaniach. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś przyciągał spojrzenia. Dobrze się składa, bo już najwyższy czas na nowe uczucie. Czas otworzyć się na nowe, dziś jest duża szansa na to, że spotkacie swoją drugą połówkę. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik zrozumie dziś, że czas ucieka. Tymczasem stoicie w martwym punkcie, ale nikt inny nie ruszy Was z miejsca, tylko Wy sami. Warto o tym pamiętać, każdy jest kowalem swojego losu. 

Na tych osobach można polegać na dobre i na złe. Najwierniejsze znaki zodiaku, które nigdy nie zdradząNa tych osobach można polegać na dobre i na złe. Znaki zodiaku

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby spędzą dziś miły dzień z rodziną. Ktoś zdradzi Wam tajemnicę i poprosi o pomoc. To jedna z sytuacji, która mówi o tym, że strach ma wielkie oczy. 

Więcej o: