Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera" zagrała na bębnie. TVP: "Interesujące dopełnienie"

Od kilku dni cała Polska mówi o występie Tamary Gonzales Perei w "Sprawie dla reportera". Wiele osób zastanawiało się, dlaczego była blogerka modowa została zaproszona do programu, który dotyczył tak ważnej sprawy, jaką była choroba uczestniczki. Teraz, TVP zabrało głos, a odpowiedź może was zaskoczyć.

W odcinku "Sprawy dla reportera", o którym ostatnio zrobiło się głośno, gościem była kobieta, która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi po udarze mózgu. Zgodnie z konwencją programu w studiu pojawili się m.in. lekarze, reżyser Krzysztof Zanussi, a także była blogerka modowa, a teraz uzdrowicielka dźwięki Tamara Gonzalez Perea. 

Zobacz wideo Tamara Gonzalez-Perea: Instagram znudził mnie plastikiem

Kiedy Tamara doszła w końcu do głosu, chwyciła za bęben i zaczęła grać i śpiewać dla kobiety z problemami zdrowotnymi. 

Żeby wszechświat i Bóg was wynagrodził i waszą wiarę i miłość, którą macie do swojej córki, ja zagram na bębnie. Nie wiem jeszcze, co to będzie za pieśń: zawsze gram tak, jak mi przypłynie

– powiedziała tuż przed występem była modowa blogerka.

Internauci zażenowani sytuacją w studiu 

Internet momentalnie obiegło nagranie, które stało się prawdziwym viralem. - "2 miliardy złotych rocznie" - pisali oburzeni internauci. Okazuje się, że nie tylko dla nich ta sytuacja była żenująca, ale również dla jednego z zaproszonych ekspertów, a mianowicie Krzysztofa Zanussiego. 

Byłem dość zdumiony tym, co się tam działo. Nie ukrywam: alternatywna medycyna, czyli dziedzina, którą reprezentuje ta pani, to sfera, do której - jako racjonalista - serca nie mam, żeby ująć to delikatnie

- powiedział w rozmowie Teleshow.

Niektóre kobiece kręgi mogą być niebezpieczne (zdjęcie ilustracyjne)Niektóre kobiece kręgi mogą być niebezpieczne. "Sporo kobiet się od nich uzależnia"

TVP wyjaśnia udział Tamary Gonzalez Perei w "Sprawie dla reportera" 

Portal "Wirtualnemedia.pl" próbował skontaktować się z prowadzącą "Sprawę dla reportera" Elżbietą Jaworowicz, ale ta milczy jak grób i nie komentuje całej sprawy. Co ciekawe sytuację skomentowało TVP, które zapytano o to czy dobrym pomysłem było zapraszanie przedstawicielki medycyny alternatywnej do programu. Oto co portal "Wirtualnemedia.pl" otrzymał w oświadczeniu. 

Program interwencyjny „Sprawa dla reportera" od kilku dekad realnie pomaga ludziom w ich kłopotach, przynosi ulgę i daje nadzieję na lepszy los. Goście zapraszani przez Zespół Redakcyjny do udziału w audycji mają albo bezpośredni związek z historiami przedstawianymi w reportażach, albo też stanowią eksperckie lub interesujące z innych względów, dopełnienie studyjnej, komentarzowej części programu.

- czytamy. 

Jak nieoficjalnie wiadomo, odcinek z Tamarą Gonzalez Pereą wywołał spore poruszenie w siedzibie stacji i prawdopodobnie była blogerka modowa nie będzie już zapraszana do programu Elżbiety Jaworowicz. 

Zaskoczeni? 

Elżbieta Jaworowicz wychodziła za mąż aż trzy razy. Kim byli jej wybrankowie?Kim byli wybrankowie Elżbiety Jaworowicz? Dziennikarka aż trzy razy wychodziła za mąż

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: