Tamara Gonzalez Perea w "Sprawie dla reportera" zagrała na bębnie. TVP: "Interesujące dopełnienie"

Od kilku dni cała Polska mówi o występie Tamary Gonzales Perei w "Sprawie dla reportera". Wiele osób zastanawiało się, dlaczego była blogerka modowa została zaproszona do programu, który dotyczył tak ważnej sprawy, jaką była choroba uczestniczki. Teraz, TVP zabrało głos, a odpowiedź może was zaskoczyć.

W odcinku "Sprawy dla reportera", o którym ostatnio zrobiło się głośno, gościem była kobieta, która zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi po udarze mózgu. Zgodnie z konwencją programu w studiu pojawili się m.in. lekarze, reżyser Krzysztof Zanussi, a także była blogerka modowa, a teraz uzdrowicielka dźwięki Tamara Gonzalez Perea. 

Zobacz wideo Tamara Gonzalez-Perea: Instagram znudził mnie plastikiem

Kiedy Tamara doszła w końcu do głosu, chwyciła za bęben i zaczęła grać i śpiewać dla kobiety z problemami zdrowotnymi. 

Żeby wszechświat i Bóg was wynagrodził i waszą wiarę i miłość, którą macie do swojej córki, ja zagram na bębnie. Nie wiem jeszcze, co to będzie za pieśń: zawsze gram tak, jak mi przypłynie

– powiedziała tuż przed występem była modowa blogerka.

Internauci zażenowani sytuacją w studiu 

Internet momentalnie obiegło nagranie, które stało się prawdziwym viralem. - "2 miliardy złotych rocznie" - pisali oburzeni internauci. Okazuje się, że nie tylko dla nich ta sytuacja była żenująca, ale również dla jednego z zaproszonych ekspertów, a mianowicie Krzysztofa Zanussiego. 

Byłem dość zdumiony tym, co się tam działo. Nie ukrywam: alternatywna medycyna, czyli dziedzina, którą reprezentuje ta pani, to sfera, do której - jako racjonalista - serca nie mam, żeby ująć to delikatnie

- powiedział w rozmowie Teleshow.

TVP wyjaśnia udział Tamary Gonzalez Perei w "Sprawie dla reportera" 

Portal "Wirtualnemedia.pl" próbował skontaktować się z prowadzącą "Sprawę dla reportera" Elżbietą Jaworowicz, ale ta milczy jak grób i nie komentuje całej sprawy. Co ciekawe sytuację skomentowało TVP, które zapytano o to czy dobrym pomysłem było zapraszanie przedstawicielki medycyny alternatywnej do programu. Oto co portal "Wirtualnemedia.pl" otrzymał w oświadczeniu. 

Program interwencyjny „Sprawa dla reportera" od kilku dekad realnie pomaga ludziom w ich kłopotach, przynosi ulgę i daje nadzieję na lepszy los. Goście zapraszani przez Zespół Redakcyjny do udziału w audycji mają albo bezpośredni związek z historiami przedstawianymi w reportażach, albo też stanowią eksperckie lub interesujące z innych względów, dopełnienie studyjnej, komentarzowej części programu.

- czytamy. 

Jak nieoficjalnie wiadomo, odcinek z Tamarą Gonzalez Pereą wywołał spore poruszenie w siedzibie stacji i prawdopodobnie była blogerka modowa nie będzie już zapraszana do programu Elżbiety Jaworowicz. 

Zaskoczeni? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: