Lidl wyprzedaje deski SUP! Podobne w Sportano i Decathlon

Podczas wakacyjnej promocji Lidla, w sieci sklepów pojawiły się funkcjonalne deski do pływania SUP, które aktualnie można nabyć w atrakcyjnych cenach. Podobne produkty dostaniemy w Sportano i Decathlon.

Podczas tegorocznych wakacji warto urozmaić swój wachlarz aktywności fizycznych, dodając do niego np. nowy sport. Skrót SUP pochodzi od słów Stand up paddle, czyli nowatorskiego sportu wodnego, który polega na poruszaniu się po wodzie na desce napędzanej przy pomocy pagaja. Dyscyplina wywodzi się z Hawajów. W Lidlu pojawiły się deski do pływania SUP, które aktualnie możemy nabyć w obniżonych cenach. Podobne urządzenia kupimy w sklepach Sportano i Decathlon. 

Letnia wyprzedaż w Lidlu. Deski SUP w atrakcyjnych cenach 

Podczas wakacyjnej promocji w Lidlu, cena dwukomorowej deski do pływania SUP została obniżona z 1699,00 zł na 1499,00 zł. Produkt posiada wzmocniony szew kroplowy oraz antypoślizgową nakładkę EVA. System dwukomorowy zapewnia lepszą stabilność i większe bezpieczeństwo podczas użytkowania. W desce znajdziemy także wysokociśnieniowy zawór śrubowy ułatwiający pompowanie i opróżnianie. Urządzenie idealnie sprawdzi się na wycieczki po spokojnych wodach

deska SUPdeska SUP screen lidl.pl

Sportano także sprzedaje deski SUP. Jeszcze taniej niż w Lidlu

W sieci sklepów Sportano również dostaniemy deskę do pływania SUP "Aqua Marina Vapor", która obecnie kosztuje 1299,00 zł. Produkt został wykonany przy użyciu specjalnej technologii Drop Stitch, dzięki której po napompowaniu staje się sztywny i wytrzymały. Deska jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. 

deska SUPdeska SUP screen sportano.pl

Deski do pływania SUP w Decathlon. Idealne na wakacyjny odpoczynek 

Ostatnią propozycją jest deska SUP "BASS B LIGHT" z sieci Decathlon w cenie 1599,00 zł. Produkt nadaję się do pływania po każdej powierzchni wodnej, ze względu na maksymalną ładowność do 130 kg. Całe urządzenie waży 12 kg i jest bardzo komfortowe podczas użytkowania. 

deska SUPdeska SUP screen decathlon.pl

Więcej o: