Rozwiedli się, a potem znowu wzięli ślub. Gwiazdy, które szybko za sobą zatęskniły

Miłość bywa nieprzewidywalna. Zakochani po burzliwym związku rozstają się, długoletnie małżonkowie rozwodzą się bez żadnej konkretnej przyczyny. Zdarza się też, że nawet po rozwodzie byli małżonkowie pałają do siebie ciepłymi uczuciami. Do tego stopnia, że nie raz, nie dwa postanawiają ponownie wziąć ślub. Te gwiazdy przeszły właśnie taką burzliwą drogę.

Elon Musk i Talulah Riley

Brytyjska aktorka Talulah została drugą żoną Elona Muska. Biznesman ożenił się z nią w 2010 roku, a już dwa lata później rozwiódł. Para jednak bardzo szybko za sobą zatęskniła. Rozwód w ich wypadku okazał się błędem? Nie do końca. Choć ponownie przysięgali sobie miłość w 2013 roku, w grudniu kolejnego roku do sądu trafił kolejny pozew rozwodowy. Para otrzymała drugi rozwód 2016 roku.

Melanie Griffith i Don Johnson

Melanie Griffith i Don Johnson są rodzicami znanej aktorki Dakoty. Niewiele osób wie, jak krętą drogę przeszedł ich związek. Melanie i Don przysięgali sobie miłość w 1976 roku i w 1989 roku. Rozstali się ostatecznie w 1996 roku, gdy Dakota miała siedem lat.

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Pamela Anderson i Rick Salomon

Pamela Anderson i jej związki to temat tabloidów od lat. Gwiazda kultowego „Słonecznego Patrolu" zasłynęła choćby sekstaśmą, pierwszą, którą zobaczył cały świat. Swego czasu była także żoną producenta Ricka Salomona. Poślubiła go w 2007 roku. Małżeństwo przetrwało zaledwie rok. Ale już w 2014 roku para znowu postanowiła się pobrać. Drugie ich małżeństwo także przetrwało tylko 12 miesięcy.  

Elizabeth Taylor i Richard Burton

Także uczuciową huśtawkę przeżywali Elizabeth Taylor i Richard Burton. Choć to aktorka była znana ze słabości do ślubów. Gwiazda stawała na ślubnym kobiercu aż osiem razy. Z Richardem Burtonem dwa razy -  para była razem w latach 1964-1974 oraz 1975-1976. 

Więcej o: