Sylwia Bomba pokazała się bez makijażu! Fani "nie jedna kobieta chciałaby tak wyglądać"

Sylwia Bomba lubi wyglądać jak milion dolarów. Jej makijaż jest zawsze nienaganny a stylizacje idealnie dobrane. Na Instagramie mogliśmy jednak zobaczyć w ostatnim czasie coś zaskakującego. Gwiazda pokazała się bez make-upu. Fani oniemieli. "Nie jedna kobieta chciałaby tak wyglądać".

Każda kobieta dokładnie wie jakie cuda potrafi zrobić dobrze wykonany makijaż i odpowiednio dobrana stylizacja. Świadoma tego jest też Sylwia Bomba. Gwiazda postanowiła pokazać się fanom w wersji tak zwanej "przed i po". Nagranie udostępniła na Instagramie.

Zobacz wideo Sylwia Bomba wspiera Opozdę. Uderzyła w Królikowskiego

Sylwia Bomba pokazała się bez make-upu! Jak wyglądała?

Sylwia Bomba świetnie wykorzystała popularność, którą zawdzięcza udziałowi w show "Gogglebox. Przed telewizorem". Ta 36-latka z zapałem działa też w mediach społecznościowych. Jej Instagramowy profil obserwuje już na ten moment 805 tysięcy osób. To tam mogliśmy obejrzeć niecodzienne nagranie. Choć do tej pory gwiazdę mogliśmy zobaczyć jedynie nienagannie umalowaną, to w ostatnim wideo pokazała się bez make-upu. Fani licznie komentują:

No jest bomba! Kobieta rakieta! Pięknie Pani wygląda, a bez makijażu jak nastolatka
Sylwia rób dalej swoje, ludzie gadają i będą gadać, nieważne co byś zrobiła. Sukienka bombowa, a Ty czy z makijażem, czy bez i tak
Nie spodziewałam się, że ma Pani taka egzotyczną urodę bez makijażu. W obu przypadkach śliczna kobieta
A ja uważam, że nie jedna kobieta chciałaby tak wyglądać bez makijażu jak Pani. Bardzo ładna naturalna twarz
 

Moda na nagranie "przed i po" Sylwia Bomba idzie za trendami

W mediach społecznościowych już od jakiegoś czasu możemy obserwować filmiki typu "przed i po". Polegają one na połączeniu w jedno dwóch nagrań. Jedno przygotowane jest bez makijażu i stylizacji drugie natomiast już po pełnym nałożeniu make-upu, założeniu ubrań i uczesaniu włosów. Filmiki tego typu mają uwydatnić spektakularną metamorfozę. To właśnie tego typu nagranie udostępniła w mediach Sylwia Bomba. Musimy przyznać, że spełniło ono swoje zadanie, bo przemiana zachwyca.

Więcej o: