Te śmiałe znaki zodiaku to urodzeni ryzykanci. Odwaga, brawura i pewność siebie to ich trzy główne cechy

Osoby spod tych znaków zodiaku są śmiałe i odważne. Pewnie kroczą przez życie, niezależnie od przeciwności. Uwielbiają, gdy w ich życiu wiele się dzieje, a nuda sprawia, że popadają w marazm.

Są śmiali i nie boją się niczego. Bez chwili zwątpienia robią rzeczy, o których inni boją się pomyśleć. Często sami prowokują sytuacje, które mogą być niebezpieczne, gdyż lubią być w centrum wydarzeń oraz gdy wiele się dzieje. Jedno jest pewne — bez nich świat byłby dużo nudniejszym miejscem. Te znaki zodiaku nie lękają się ryzyka. Być może jesteś jednym z nich?

Zobacz wideo Żeby to zrobić, trzeba mieć nerwy ze stali. Szklana zjeżdżalnia setki metrów nad ziemią

Baran nie boi się mówić tego, co myśli, nawet jeśli miałby się komuś narazić

Lubi ryzyko tak bardzo, że niemal w jego żyłach płynie adrenalina. Do funkcjonowania potrzebuje silnych emocji, a gdy wpada w rutynę — cierpi. Z tego powodu często sam prowokuje niebezpieczne sytuacje i się naraża. Chętnie rzuca się w przepaść i  wkłada kij w mrowisko. Nie boi się podejmować ryzyka, wkracza w nie z dumnie podniesioną głową i apetytem na więcej. 

Bliźnięta to śmiały znak zodiaku, który nie zna uczucia lęku

Zazwyczaj nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa, które na nie czyha. Ich odwaga wynika nie z brawury i pewności siebie, lecz beztroski i lekkomyślności. Lubią być tam, gdzie wiele się dzieje, rzadko odczuwają strach, zamiast tego wykazują nadmierną ekscytację. Wszystko wiedzą najlepiej i nie słuchają ostrzeżeń innych.

Waleczny Lew wie, czego chce i nie boi się po to sięgać

Lew jest najśmielszym znakiem zodiaku. Bez lęku stawia czoła przeciwnościom, nie ucieka ani się nie chowa. Nie boi się także ciężkiej pracy, potrafi walczyć, ryzykować i ponosić odpowiedzialność za swoje czyny. Ma również bardzo silny kręgosłup moralny – robi to, co należy i twardo trzyma się swoich zasad.

Więcej o: