Influencerka płakała po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Tragiczna metamorfoza załamała kobietę

To, co przydarzyło się tej influencerce to prawdziwy dramat każdej kobiety. Jeżeli udajemy się do salonu fryzjerskiego, darzymy pełnym zaufaniem specjalistę, który ma podjąć się zmianie naszego wizerunku. W tym przypadku ewidentnie coś poszło nie tak. Dziewczyna zalała się łzami.

Nowa fryzura, paznokcie czy ubranie często są dla nas przyjemnością. Kobieta, której historię dziś przedstawimy, chciała sprawić sobie przyjemność i nagrodzić się nowym cięciem włosów. Jej historia to jednak największy koszmar każdej kobiety udającej się do fryzjera.

Zobacz wideo Metamorfoza Glorianki na odwyku

Klaudia El Dursi Klaudia El Dursi jako "uosobienie piękna" w obłędnym stroju kąpielowym

Influencerka płakała po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Tragiczna metamorfoza załamała kobietę

Beauty influencerka z TikToka o nicku Rosaamazapan doświadczyła jakiś czas temu załamania nerwowego w swoim samochodzie. Wszystko wydarzyło się po wizycie u fryzjera. Kobieta chciała zafundować sobie nową fryzurę, jednak coś poszło nie po jej myśli. Całość nagrała i udostępniła na swoim profilu.

"Najgorsza fryzura w życiu"? Takie jest zdanie influencerki

Na nagraniu widzimy kobietę zanoszącą się płaczem i opowiadającą o tym co przeżywa w tamtym momencie:

To najgorsza fryzura w moim życiu. Wszyscy mówili, że powinnam się nagrodzić, ponieważ naprawdę dobrze poszło mi na egzaminie. To ma być moja nagroda!? Jak to naprawić?

Dodaje ponadto:

Dbam o włosy. Jestem dobrą osobą. Dlaczego, dlaczego mnie to spotkało? Przepraszam za płacz i przeklinanie, ale przede wszystkim przepraszam, że pozwoliłam wam zobaczyć tę okropną fryzurę!

Tak wyglądały jej włosy jakiś czas przed wizytą u fryzjera.

Influencerka płakała po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Tragiczna metamorfoza załamała kobietęInfluencerka płakała po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Tragiczna metamorfoza załamała kobietę TikTok/ Rosaamazapan

Dawid Podsiadło Dawid Podsiadło odpadł na etapie bootcampów w pierwszej edycji "X-Factor"

Nowy film przeniósł sławę TikTokerce

Na ten moment spontaniczny i pełen emocji filmik z udziałem TikTokerki widziało już ponad 66 tysięcy osób i zyskało ponad 4 tysiące polubień. Wiele osób stara się w komentarzach, pocieszyć poszkodowaną przez fryzjera kobietę pisząc:

Poszedłbym gdzie indziej i poprosiłbym o brzytwę w cienkich warstwach!!! Myślę, że na tobie wyglądałoby niesamowicie! Można to naprawić !!
Po prostu przypominaj sobie, że nie zrobiłeś nic złego. Ktoś ci to zrobił. To nie twoja wina. To nie jest coś, na co zasługujesz.
Twoje włosy są piękne. To kiepska fryzura, jasne, ale twoje włosy nadal są piękne
Więcej o: