Meghan Markle jest pełna tajemnic. Jej mroczna strona czasem wychodzi na jaw

Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego 18 maja 2018 roku. Już wcześniej, jeszcze gdy była narzeczoną brytyjskiego monarchy, była jedną z najczęściej wyszukiwanych osób w wyszukiwarkach internetowych. Choć parę łączy silny związek, ich małżeństwo przeszło już kilka burz. Wiele z nich było związanych z kolejnymi rewelacjami na temat Meghan.

Rozwód Meghan

Księżna Sussex z dnia na dzień stała się jedną z najpopularniejszych osób na świecie. Choć blask reflektorów nie był jej wcześniej obcy, wszak pracowała jako aktorka, to taka sława mogła zawrócić w głowie każdemu. Wcześniej Meghan była znana głównie za sprawą roli Rachel Zane w serialu „W garniturach".

Wówczas była już rozwódką. Jej małżeństwo z producentem filmowym trwało zaledwie dwa lata. Łącznie para była razem osiem lat. Oficjalnym powodem rozstania były różnice charakterów. W kuluarach mówiono jednak o tym, że było to małżeństwo na odległość, które nie wytrzymało takiej próby.

W kuluarach dużo mówi się o tym, w jakim stylu rozwiodła się Meghan. Ponoć wysłała byłemu mężowi pierścionek i obrączkę pocztą.

Meghan zaczęła dokładnie kalkulować sobie z kim warto i z kim nie warto się zadawać. Dotarło do niej, że Trevor i ja nie jesteśmy już tacy wartościowi w jej oczach. Pamiętam, jak wiele razy odgrywała przy mnie jak odbiera Oscara i przemawia do tłumów

- opowiadała Ninaki Priddy, przyjaciółka Meghan z dzieciństwa.

Takie rozstanie zostawiło rysę w relacjach z byłym partnerem. Ale to nie jedyna osoba, która nie utrzymuje z Meghan kontaktu. Z księżną nie chce mieć nic wspólnego niemal cała jej rodzina. Jedynie matka Meghan, Doria Ragland, żyje z nią w dobrych relacjach.

Natomiast ojciec, Thomas Markle, bez skrupułów dzieli się sekretami z życia córki.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Rodzina Meghan

Warto wiedzieć, że ojciec Meghan nie dotarł nawet na ślub swojej córki. Podobno powodem była operacja, którą przeszedł w jednym z meksykańskich szpitali. Prawda jest jednak trudna do ustalenia. Rodzeństwo przyrodnie księżnej (z pierwszego małżeństwa ojca), jej siostra Samantha i brat Thomas Jr, podobnie jak ojciec dziewczyny, także często i nad wyraz chętnie opowiadają w mediach o wszystkich przykrych historiach z jej życia.

Czy są to wiarygodne historie? Trudno stwierdzić. Brat Megahn też nie jest kryształowy. Jego wiarygodność podważa choćby fakt, że jest on alkoholikiem, który między innymi został aresztowany przez policję, groził swojej partnerce bronią podczas libacji alkoholowej.

Meghan Markle spokrewniona z seryjnym mordercą?

Media obiegła też informacja, że Meghan jest spokrewniona z seryjnym mordercą. Brzmi sensacyjnie, jednak to dopiero ósma linia pokrewieństwa. Meghan według tych rewelacji wśród swoich przodków ma Hermana Webstera Mudgetta, nazywanego też Kubą Rozpruwaczem.

Więcej o: