Pobrali się przed kamerami jako pierwsi na świecie! Czy Grzesiek i Iza nadal są razem?

20 lat temu wzięli udział w reality-show i postanowili pobrać się przed kamerami! Szybkie zaręczyny i ceremonia wydawały się dość pochopną decyzją. Czy Izabela i Grzegorz z programu "Bar" wciąż są razem? Ich ślub był pierwszym tego typu na świecie!

Zanim "Ślub od pierwszego wejrzenia" pojawił się na ekranach telewizorów i zanim Michał Wiśniewski wraz z małżonką Mandaryną postanowili transmitować przygotowania do zaślubin wraz z ceremonią, odbył się inny medialny ślub, który wzbudził niemałe poruszenie. W programie "Bar" w 2002 roku poznali się Izabela i Grzegorz, którzy zapałali do siebie ogromnym uczuciem. Po krótkiej znajomości mężczyzna oświadczył się, a para zdecydowała się na ślub przed kamerami. To pierwszy taki przypadek na świecie! Jak potoczyły się losy pary? Wiemy, czy nadal są razem.

Zobacz wideo Doda chce własne reality-show. Znamy szczegóły. „Dawałam inny wizerunek"

Grzegorz Markocki i Izabela Kowalczyk wzięli ślub w 2002 roku

Program "Bar", którego uczestnikami byli m.in. Grzegorz Markocki i Izabela Kowalczyk polegał na stworzeniu reality-show, ale połączeniu go z pracą w jednym z wrocławskich barów. Liczył się utarg, ale i głosowanie, na które wpływ miały m.in. relacje między uczestnikami. O pozostaniu uczestników w programie decydowała również publiczność. Kulminacyjnym momentem były tzw. "Gorące krzesła". 

Grzesiek i Iza byli uczestnikami pierwszej edycji i szybko zyskali sympatię widzów. Praktycznie od samego początku stworzyli parę, a równie szybko, co wówczas w telewizji budziło ogromne kontrowersje, doszło między nimi do zbliżenia. W trakcie programu Grzesiek szybko zdecydował się na poważną deklarację. Poprosił ukochaną o rękę, a ona się zgodziła. Produkcja pomogła im zorganizować ślub.

Uczestnicy "Baru" wzięli ślub przed kamerami jako pierwsi na świecie

Ślub w telewizji był transmitowany choćby w przypadku Królowej Elżbiety i księcia Filipa, czy księżnej Diany i Karola, ale ślub w reality-show to zupełnie coś innego. Ceremonia Izabeli i Grzegorza była pierwszą tego typu na świecie! Nikt przed nimi nie zdecydował się na ślub w programie telewizyjnym. To wydarzenie przeszło do historii i było nie lada odwagą.

 

Dalsze losy Izabeli i Grzegorza z "Baru". Pan młody niedawno wystąpił na festiwalu!

Izabela Kowalczyk nie udziela się w social mediach i nieznane są na ten moment jej losy. Niestety, para rozstała się na krótko po zakończeniu programu, ale Grzegorz Markocki nie zrezygnował z działań w show-biznesie. Wystąpił m.in. w programie "Szansa na sukces" w odcinku z Krzysztofem Krawczykiem. Po latach pojawił się na scenie na festiwalu w Opolu. Na koncercie poświęconym pamięci Krzysztofa Krawczyka wykonał ten sam przebój, co przed laty, czyli "Ostatni raz zatańczysz ze mną". Obecnie celebryta realizuje się muzycznie, śpiewając z zespołem Beatlmen. Nadal ma charakterystyczne blond włosy i niemal w ogóle się nie zmienił.

 
Więcej o: