Pamiętacie Michalinę z "Tylko mnie kochaj"? Aktorka grająca tę postać ma dziś 23 lata. Czym się zajmuje?

Uroczą dziewczynkę o jasnych blond włosach z filmu "Tylko mnie kochaj" pamięta chyba cała Polska. Swoim urokiem zyskała sympatie wszystkich oglądających tę produkcję. Jak aktorka grająca tę postać wygląda dziś? Możecie być lekko zaskoczeni.

Zapewne każdy z nas, chociażby kojarzy film "Tylko mnie kochaj". Mała słodka blondynka z kucykami zyskała sympatię wszystkich oglądających tę produkcję. Aktorka, która wcieliła się w tę rolę to Julia Wróblewska. Jak wygląda dziś?

Zobacz wideo Julia Wróblewska o zdrowiu psychicznym. Przejmujące nagranie

Pamiętacie Michalinę z "Tylko mnie kochaj"? Aktorka grająca tę postać ma już 23 lata

Julia Wróblewska w 2006 roku otrzymała jedną z głównych ról w komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Mająca niespełna 8 lat aktorka zagrała wtedy u boku takich gwiazd jak m.in. Agnieszka Grochowska, Maciej Zakościelny, Agnieszka Dygant czy Tomasz Karolak. Widzowie pokochali ją w roli uroczej Michaliny, która nagle pojawiła się w życiu Michała, granego przez Macieja Zakościelnego.

Jak wspomina sama Julia w wywiadzie dla Gazety Krakowskiej pytana o otrzymanie tej roli:

Być może zdecydowało to, że łatwo zapamiętywałam tekst. Czyli okazało się, że mam dobrą pamięć. Przy tym wyglądałam młodziej niż sześciolatka. To też był atut. Do tego ponoć byłam dla filmowców „urocza". Stąd łatwo się ze mną pracowało.

Julia Wróblewska na TikToku nagrała jedną z kultowych scen z "Tylko mnie kochaj"

Julia Wróblewska odtworzyła jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych scen z filmu „Tylko mnie kochaj". Mogliśmy zobaczyć ją na TikToku jeszcze w 2021 roku. Trwający niecałą minutę filmik podbił serca użytkowników tej znanej aplikacji i zyskał ponad 41 tysięcy polubień.

Kariera Juli Wróblewskiej. Jak się potoczyła?

Zaraz po swoi debiucie na wielkim ekranie młoda aktorka dołączyła do też obsady takich seriali: Magda M, Rodzina Zastępcza Plus oraz M jak miłość. Już jako nastolatka Julia zagrała jeszcze w takich produkcjach jak: Naznaczony, W rytmie serca, Listy do M., czy Och, Karol 2. Młoda dziewczyna wzięła też udział w kilku show. W ostatnim czasie możemy zobaczyć ją jednak w sieci, gdzie prężnie udziela się w mediach społecznościowych.

 
Więcej o: