Małgorzata Kożuchowska podzieliła się zdjęciem z wakacji. "Niczym Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany"

Obecnie wiele gwiazd przebywa na zasłużonym wakacyjnym odpoczynku. Jedną z nich jest Małgorzata Kożuchowska. Aktorka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie serią zdjęć prezentujących gwiazdę skąpaną w falach. Zobacz, czym zachwyciła fanów.

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych i najchętniej obserwowanych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność zyskała, dzięki udziałowi w telewizyjnych produkcjach, takich jak: "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 1,1 mln osób. Zobacz, ostatnie zdjęcia gwiazdy z wypoczynku na Mazurach.

Zobacz wideo Syn Małgorzaty Kożuchowskiej nie wie, że jego mama jest sławna

Małgorzata Kożuchowska tryska energią na wakacjach. Pochwaliła się zdjęciami

Aktorka znana jest ze swojego poczucia humoru oraz wyjątkowego dystansu do własnej osoby. Udowadnia to m.in. za sprawą postów publikowanych za pośrednictwem Instagrama. Na wielu z nich widać gwiazdę z szerokim uśmiechem. Małgorzata Kożuchowska wybrała się obecnie na wakacyjny odpoczynek na Mazurach i również tym razem pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami. Widać na nich, że aktorce nie brakuje energii i sił do zabaw w wodzie. Oprócz tego fanów urzekła nienaganna sylwetka w czarnym, dwuczęściowym bikini. Fotografie zostały opatrzone opisem: 

Jeśli chodzi o wakacje, to jestem jak dziecko! Kocham je!
 

Komentarze obserwujących nie kryją słów podziwu nad formą i energią aktorki

Post wstawiony na profil Małgorzaty Kożuchowskiej nie przeszedł bez echa. W sekcji komentarzy szybko pojawiło się sporo zachwyconych energią gwiazdy słów:

Gosiu ty masz niesamowitą energię i brak metryki stamtąd bije
i to jest wspaniałe w wakacjach
Tyle szczęścia
Kto nie kocha zabawy w wodzie
Niczym Afrodyta wyłaniająca się z morskiej piany... MEGA!
Boska Kożuchowska

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: