Brat nie zaprosił jej na wesele, ale i tak się pojawiła. Gości oburzyła jej kreacja

Brytyjskie portale opisują historię kobiety, która bardzo chciała wybrać się na ślub i wesele swojego brata w białej sukience. Mimo że nie została zaproszona na uroczystość, i tak się na niej pojawiła.
Zobacz wideo Trwały i upiększający makijaż na wesele krok po kroku

Przesądy mówią, że strój na wesele nie może być w kolorze białym, gdyż jest on w czasie uroczystości zarezerwowany dla przyszłej żony. W ostatnich latach jednak wiele osób odchodzi od tej zasady.

Nie została zaproszona, ale się zjawiła

Pewna kobieta bardzo chciała wybrać się na ślub i wesele swojego brata właśnie w białej kreacji. Państwo młodzi nie wyrazili jednak na to zgody. Kobieta była jednak nieugięta. Bardzo zależało jej na tym, by pojawić się na imprezie właśnie w takiej stylizacji. Ostatecznie brat i jego narzeczona nie zaprosili jej na uroczystość. 

Mimo to kobieta zjawiła się na ślubie. I tak jak zapowiadała, postawiła na białą kreację. Nietypowe zdarzenie zostało opisane przez oburzoną pannę młodą na forum Reddit. Sprawę nagłośnił portal thesun.co.uk. 

"Dlaczego nie została wyrzucona z imprezy?"

Jak wyznała panna młoda, szwagierka zrujnowała jej całą uroczystość. Sprawa podzieliła uczestników dyskusji na ten temat. Wielu z nich stanęło po stronie panny młodej. Inni natomiast bagatelizują problem. Ich zdaniem nie należy przykładać aż tak wielkiej wagi do kreacji gości weselnych. Co więcej, ze zdjęć, które pojawiły się na forum wnioskują, że wszyscy bliscy (w tym pan młody) pozowali z kobietą do zdjęć. 

Powinna zostać wyrzucona. 
Nagrodzono ją za niewłaściwe zachowanie. 
Dlaczego nie została wyrzucona z imprezy? I dlaczego pan młody z nią tańczył?

- pisali oburzeni internauci. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: