Rossmann. Hit za 8 zł! Łagodzi ból podczas miesiączki i możesz go użyć na dwa sposoby. Podobny w Lidl

Wiele kobiet zastanawia się co zastosować na doskwierający przy miesiączce ból brzucha. Jak sobie radzić i ukoić nieprzyjemne dolegliwości związane z okresem i móc wrócić do pełni sił? Rozwiązaniem polecanym przez internautki jest nowość z Rossmanna, czyli plastry rozgrzewające. Podobne znajdziesz w sklepie Lidl.

Od wielu lat w sklepach i aptekach pojawia się masa środków na ukojenie bólu towarzyszącego kobietom w okresie menstruacji. Ostatnio wyjątkową popularnością cieszą się plastry rozgrzewające. Ich użycie jest banalnie proste. Wystarczy, że umyjesz i dokładanie osuszysz skórę w miejscu aplikacji produktu. Następnie zdejmiesz folię ochronną z plastra i założysz go klejącą stroną bezpośrednio na skórę. Możesz też przykleić go do wewnętrznej strony majtek. Pamiętaj też, żeby nie łączyć w jednym czasie stosowania kilku produktów rozgrzewających.

Zobacz wideo Okres co trzy tygodnie to wciąż norma. Kiedy wówczas są dni płodne? Ginekolog wyjaśnia

Rossmann: sposoby na ból brzucha przy miesiączce. Wypróbuj rozgrzewające plastry

Facelle to marka, która w swojej ofercie ma plastry rozgrzewające na bóle menstruacyjne. Znajdziesz je drogeriach Rossmann. Ich działanie polega na łagodzeniu dolegliwości występujących podczas miesiączki. Utrzymują ciepło nawet do 8 godzin, a maksymalną temperaturę osiągają w ciągu 30 minut. Ciepło aktywowane jest przez dostęp powietrza, bez dodatków substancji czynnych. Substancja klejąca zastosowana w produkcie jest przyjazna dla skóry. Istnieją dwa warianty zastosowania, bezpośrednio na skórę lub na wewnętrzną stronę bielizny. Ich cena za 2 sztuki obecnie w promocji wynosi 8,79 zł.

plastry rozgrzewająceplastry rozgrzewające Rossmann

Miesiączka: jak złagodzić ból? Pomogą rozgrzewające plastry z Lidla

Inną opcją jest produkt na bóle miesiączkowe dostępny w sieci sklepów Lidl. To plaster rozgrzewający, który utrzymuje ciepło przez co najmniej 12 godzin i łagodzi dolegliwości menstruacyjne. Bezpiecznie trzyma się na skórze, jest elastyczny i dyskretny. Produkt jest optymalny dla wrażliwej skóry. Główne składnik to: żelazo, węgiel aktywny, woda. Zestaw zawiera 8 sztuk i jego cena to 29,99 zł.

plastry rozgrzewająceplastry rozgrzewające Lidl

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: