Rossmann. Hit za 8 zł! Łagodzi ból podczas miesiączki i możesz go użyć na dwa sposoby. Podobny w Lidl

Wiele kobiet zastanawia się co zastosować na doskwierający przy miesiączce ból brzucha. Jak sobie radzić i ukoić nieprzyjemne dolegliwości związane z okresem i móc wrócić do pełni sił? Rozwiązaniem polecanym przez internautki jest nowość z Rossmanna, czyli plastry rozgrzewające. Podobne znajdziesz w sklepie Lidl.

Od wielu lat w sklepach i aptekach pojawia się masa środków na ukojenie bólu towarzyszącego kobietom w okresie menstruacji. Ostatnio wyjątkową popularnością cieszą się plastry rozgrzewające. Ich użycie jest banalnie proste. Wystarczy, że umyjesz i dokładanie osuszysz skórę w miejscu aplikacji produktu. Następnie zdejmiesz folię ochronną z plastra i założysz go klejącą stroną bezpośrednio na skórę. Możesz też przykleić go do wewnętrznej strony majtek. Pamiętaj też, żeby nie łączyć w jednym czasie stosowania kilku produktów rozgrzewających.

Zobacz wideo Okres co trzy tygodnie to wciąż norma. Kiedy wówczas są dni płodne? Ginekolog wyjaśnia

Klaudia El Dursi Klaudia El Dursi jako "uosobienie piękna" w obłędnym stroju kąpielowym

Rossmann: sposoby na ból brzucha przy miesiączce. Wypróbuj rozgrzewające plastry

Facelle to marka, która w swojej ofercie ma plastry rozgrzewające na bóle menstruacyjne. Znajdziesz je drogeriach Rossmann. Ich działanie polega na łagodzeniu dolegliwości występujących podczas miesiączki. Utrzymują ciepło nawet do 8 godzin, a maksymalną temperaturę osiągają w ciągu 30 minut. Ciepło aktywowane jest przez dostęp powietrza, bez dodatków substancji czynnych. Substancja klejąca zastosowana w produkcie jest przyjazna dla skóry. Istnieją dwa warianty zastosowania, bezpośrednio na skórę lub na wewnętrzną stronę bielizny. Ich cena za 2 sztuki obecnie w promocji wynosi 8,79 zł.

plastry rozgrzewająceplastry rozgrzewające Rossmann

Miesiączka: jak złagodzić ból? Pomogą rozgrzewające plastry z Lidla

Inną opcją jest produkt na bóle miesiączkowe dostępny w sieci sklepów Lidl. To plaster rozgrzewający, który utrzymuje ciepło przez co najmniej 12 godzin i łagodzi dolegliwości menstruacyjne. Bezpiecznie trzyma się na skórze, jest elastyczny i dyskretny. Produkt jest optymalny dla wrażliwej skóry. Główne składnik to: żelazo, węgiel aktywny, woda. Zestaw zawiera 8 sztuk i jego cena to 29,99 zł.

plastry rozgrzewająceplastry rozgrzewające Lidl

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: