Pamiętacie 'Baby' z "Dirty Dancing"? Jennifer Grey ma dziś 62 lata i nadal zachwyca urodą

Jennifer Grey w latach 80. odegrała kultową rolę w filmie pt. "Dirty Dancing". Wraz z Patrickiem Swayzem stworzyli gorący duet, który przyciągnął przed ekrany miliony widzów. Dziś filmowa 'Baby' ma już 62 lata i nadal zachwyca urodą. Jak wygląda i co u niej słychać?

Film pt. "Dirty Dancing" trafił na ekrany kin w roku 1987. Był o tyle wyjątkowy, że łączył ze sobą elementy aktorstwa i tańca. Płomienny romans głównych bohaterów zrobił ogromne wrażenie na widzach, a film do dziś uznawany jest za kultowy. Głowni bohaterowie - Frances "Baby" i Johnny już dawno nie są nastolatkami. Jennifer Grey kończy w tym roku 62 lata, ale wciąż zachwyca urodą

Zobacz wideo Predator: Prey" - prequel filmu z 1987 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem [ZWIASTUN] Wybierz serwis

Dirty Dancing. O czym opowiada kultowy film z 1987 roku?

Historia przedstawiona w filmie pt. "Dirty Dancing" to przede wszystkim relacja między dwojgiem ludzi. Bardzo młoda, bo 16-letnia Frances poznaje przystojnego instruktora tańca. Dzieli ich bardzo wiele, m.in. różnica wieku, oraz fakt, że Johnny jest zawodowym tancerzem, a Baby jedynie amatorką. Akcja ma miejsce w luksusowym ośrodku wypoczynkowym, w którym para spędza większość czasu. Relacja między dwojgiem zacieśnia się, kiedy taneczna partnerka Johnnego zachodzi w ciążę, a on proponuje Baby, aby ją zastąpiła. Problemem jest fakt, że Johnny zostaje (także przez ojca Frances) oskarżony o nieślubne ojcostwo. Młodzi muszą walczyć o akceptację swojego związku i udowodnienie niewinności.

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio pozuje w bikini za 79 zł. Fani "to legalne tak wyglądać?"

Jennifer Grey zagrała nie tylko w "Dirty Dancing". Jak potoczyły się jej losy?

Po spektakularnym debiucie w filmie "Dirty Dancing" kariera Jennifer nabrała tempa. Film przyniósł jej nominację do Złotego Globu dla najlepszej aktorki w filmie komediowym lub musicalu. Grała później wielokrotnie na Broadwayu, ale też w filmach takich jak np. "Cotton Club", czy "Czerwony świt". Podkładała głos w filmach i bajkach, a także wygrała jedenastą edycję "Dancing with the Stars" w 2010 roku. Co ciekawe, wzięła udział w telewizyjnym show, chorując wówczas na raka tarczycy.

znaki zodiaku Te znaki zodiaku bywają zarozumiałe. Czasami mają wygórowane mniemanie

Jennifer Grey w 2022 roku. Aktorka wciąż zachwyca urodą

Jennifer Grey w 2022 roku wydała książkę pt. "Out of the Corner", która jak twierdzi autorka, jest skierowana do wszystkich fanów "Dirty Dancing". Gwiazda ma córkę Stellę (ur. 3 grudnia 2001), której ojcem jest Clark Gregg. Niestety, para rozwiodła się w 2020 roku. 

Aktorka zdawkowo udziela się w mediach społecznościowych. Prowadzi swój profil na Instagramie i z postów które zamieszcza, można wnioskować, że jest szczęśliwą mamą i spełnioną kobietą. Uwadze nie może umknąć jej uroda. Wciąż w oczy rzucają się gęste, falowane włosy, błyszczące oczy i znakomita figura. 62- letnia gwiazda wygląda fantastycznie.

 
 
Więcej o: